Na Dolnym Śląsku przybywa osób zakażonych koronawirusem

Na Dolnym Śląsku przybywa osób zakażonych koronawirusem

39 nowych przypadków zarażenia koronawirusem odnotowano w ciągu ostatniej doby (6.08) na Dolnym Śląsku. Wśród nowo zdiagnozowanych osób nie ma mieszkańców Jeleniej Góry ani powiatu jeleniogórskiego.

Jak podaje Urząd Wojewódzki we Wrocławiu, łącznie od początku epidemii w naszym regionie odnotowano 3414 osób z koronawirusem. Wyzdrowiało 2597 osób. Ale nowych zakażeń jest więcej niż tych, którzy wyzdrowieli.

Z dzisiejszego (6.08) raportu Urzędu Wojewódzkiego wynika, że w szpitalach jest 88 pacjentów. W ciągu tygodnia – od minionego czwartku – przybyło 191 zakażonych. Ale do szpitali trafiło tylko 11 osób.

Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z powiatów: oleśnicki, lubiński, głogowski, zgorzelecki, trzebnicki, wrocławski, złotoryjski, kłodzki i z Wrocławia.

Dzisiaj zanotowano kolejny rekord zakażeń w Polsce – 726 – najwięcej od początku epidemii. Najwięcej nowych zakażonych jest na Śląsku, w Małopolsce i na Mazowszu.

Komentarze (14)

W Karpaczu wolność i swoboda. Łazo i tłoczą się bezmozgie beneficjenty pincet+.

nieźle dostałeś od PIS po ry,ju skoro tak ich nienawidzisz. Miło patrzeć na twoje bezradne kwiczenie i szamotanie się po portalach, beneficjencie SB....

Każdemu przypinasz łatkę SB-eka, jak coś jest nie po Twojej myśli. Podejrzewam, że to ktoś z Twojej rodziny był tym SB-ekiem, w wyniku czego masz kompleks izolacji od normalnych, zwykłych ludzi, no i g****o kwiczesz!

roz dziobiom naz króki i frony , bo nie ma to jak sdalna naóka, a tera bendem na lekarkem sdalnie sie uczyć i pułtorej roku i potem dogdorato u TORÓNIA zrobiem,

Zbawca Słońce Karpat Umiłowany Przywódca nie musi mieć żadnych zaświadczeń...jest boski z definicji...i to nieprawda jest że korzysta z drabinki...Zbawca lewituje

Chory jesteś......

oczywiscie, ze lewituje. nie wiedziales, ze gowno ma takie wlasciwosci?

słoneczko Peru

dali byście już spokój z powielaniem tych bredni. mogli byście być rzetelnym portalem, a nie sługusami rządu. ciekawe ile media zarabiają na dmuchaniu tego balkonika o plandemii? Polska to teraz cudowny kraj, nie ma innych śmiertelnych chorób oprócz covida.

Już nie wina Tuska tylko Mateuszka kłamczuszka i ministra zdrowia on łoscypków.

I dają dalej bony turystyczne !!! Buahhahahaahha

Je*** pis

czekam....

PiSo zjeby organizują forum ekonomiczne w Krynicy Górskiej powiat nowosądecki strefa czerwona.

Tupolewizm2020

Ląduj dziadu.

Śmiało zmieścisz się.

Kiedy frajerzy od szumo winy zorientują się?

Czekam.....

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.