Niedzielny Poranek z Mikołajem

Niedzielny Poranek z Mikołajem

„Święty Mikołaj – prawdziwa historia” to tytuł Niedzielnego Poranka Muzycznego dla dzieci i rodziców, na który zaprasza jeleniogórska filharmonia już 3 grudnia. Specjalny, świąteczny program dla najmłodszych melomanów zaprezentowany zostanie dwukrotnie – o godz. 10.30 i 12.30. Grać będzie zespół kameralny instrumentów dętych blaszanych. Spotkanie poprowadzą: Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz.

W świątecznym nastroju teleportujemy się do średniowiecza, aby odkryć prawdziwą historię Świętego Mikołaja. Może spotkamy także i jego? Co nam opowie? Jaką muzykę przedstawi? Grudzień to niezwykły czas – przygotujcie się! U nas także będzie bardzo nastrojowo i magicznie – zapowiadają organizatorzy koncertu.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na mikołajkowy poranek w Filharmonii Dolnośląskiej, który rozpocznie się o godz. 10.30. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w czwartek, 30 listopada, po godz. 12.00. Warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich”. Zapraszamy! 

Komentarze (1)

potencjalni chętni - biletów nie ma od miesiąca. wytłumaczcie to jakoś dzieciom, że ich rodzice i opiekunowie to totalne d#py, bo nie zadbały odpowiednio wcześniej o spotkanie z Mikołajem
XD

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.