Ostatki na basenie. W weekend za darmo dla wszystkich!

Ostatki na basenie. W weekend za darmo dla wszystkich!

- Zapraszamy mieszkańców – mówi Ireneusz Taraszkiewicz, dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Jeleniej Górze. W sobotę i w niedzielę wstęp na miejski basen będzie nieodpłatny.

- Na najbliższy weekend zapowiadana jest ładna pogoda, prognozy mówią o 30 stopniach Celsjusza. Mam nadzieję, że znajdą się jeszcze chętni, którzy chcieliby skorzystać z otwartego basenu – mówi Ireneusz Taraszkiewicz, dyrektor MOS-u.

Sobota i niedziela to prawdopodobnie ostatnie dni funkcjonowania basenu w tym roku. Co najważniejsze, w oba weekendowe dni wstęp będzie nieodpłatny. - Zaczynaliśmy wakacje bezpłatnym wstępem i tak samo kończymy. To ukłon w stronę mieszkańców miasta i turystów – mówi dyrektor.

Jak mówi, jest przygotowany na ewentualne przedłużenie funkcjonowania basenu jeszcze o tydzień. - Mam ratowników, którzy mogliby pracować jeszcze te kilka dni, ale wszystko zależy od pogody, jeśli będą wysokie temperatury, to być może przedłużymy termin funkcjonowania – mówi I. Taraszkiewicz.

Ten rok był o wiele gorszy od poprzedniego, co widać najlepiej choćby po wpływach. - W ubiegłym roku wpływy wyniosły 160 tysięcy złotych, tegorocznego sezonu wprawdzie jeszcze nie liczyliśmy, ale szacuję, że będzie to 2/3 tej kwoty – mówi.

Basen jest czynny od godz. 10 do 19.
 

Komentarze (2)

no to jest basen a nie jak w Lwówku basen jest ale wody brak paranoja

We Lwówku wody nie musi być w basenie jak powiedział śmieszny dyrektor Osiru- aby dla niego kasy wystarczyło.Ciekawe czy w tym dziesięcioleciu wyremontują komunistyczny hotel rodem z Ukrainy

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.