"PiS prowadzi do wojny domowej"

"PiS prowadzi do wojny domowej"

O wojnie domowej wypowiedzianej przez PiS kobietom i całemu społeczeństwu mówili działacze Platformy Obywatelskiej na poniedziałkowej konferencji prasowej zorganizowanej przed jeleniogórskim ratuszem. 

- Aborcja bardzo dzieli Polaków i nie należało naruszać trudnego kompromisu sprzed dwudziestu kilku lat. Orzeczenie trybunału Julii Przyłębskiej otwiera nowy etap w pięcioletnim dzieleniu Polaków i budowaniu murów nienawiści. Polityka PiS jest skierowana przeciwko Polkom i Polakom. Trzeba z tym skończyć – mówił Grzegorz Schetyna, poseł PO. Zwrócił się do Mateusza Morawieckiego, aby nie publikował wyroku ograniczającego prawo do aborcji. - To kwestia racji stanu. W innym wypadku nasza wspólnota może ulec całkowitemu rozpadowi – podkreślał. Ewentualne niepublikowanie wyroku TK miałoby wielorakie uzasadnienie. Chodzi o walkę z COVID-19, ale też nielegalność TK, w którym zasiadają sędziowie dublerzy.

W opinii Grzegorza Schetyny wywołanie tematu aborcji w tak trudnym pandemicznie momencie może być zamierzonym działaniem Jarosława Kaczyńskiego, który, aby odwrócić uwagę od wielkich problemów, nieprzygotowania służby zdrowia, kraju, na drugą falę pandemii, „gasi ten pożar benzyną”

- Władza nie reaguje na to co się dzieje. Dziś jest wiele protestów, a będzie ich jeszcze więcej. Ja w nich uczestniczę, rozmawiam z ludźmi. Jeśli ta władza się nie opamięta, sytuacja będzie się zaostrzać. A przecież trzeba się koncentrować na walce z pandemią, na ratowaniu zdrowia, gospodarki, miejsc pracy – mówiła Zofia Czernow, posłanka PO.


O gospodarce w czasie pandemii mówił też poseł Michała Jarosa. Będziemy się starać zapobiec zapowiadanym szkodliwym decyzjom PiS, który chce zlikwidować ulgę abolicyjną dla osób pracujących za granicą i chce podwójnie opodatkować spółki komandytowe. Skandalem jest też zamknięcie w kilka godzin restauracji klubów fitness. Nie tak się walczy z pandemią. Widać brak pomysłu rządzących – zapowiadał.
 

DSC_9942.jpg
DSC_9937.jpg
DSC_9938.jpg

Komentarze (32)

Obrońcy moralności,kto wyprowadził ludzi na ulice,kto do walki politycznej wykzystuje nieletnich?

Najpierw PO sama nielegalnie wybrala awansem sędziow TK a teraz oskarża pis ze ich zdublował.Do wojny nie kto inny tylko PO z tęczowymi prowadzi podżegając no ataków na kościół, policje i społeczeństwo ktore ma całkowicie inne zdanie i to PO nie może pogodzić się porażką wyborczą .W przeciągu 5 lat społeczeństwo pokazało przy urnach wyborczych ze was nie chce.

A ja to widzę tak: zaraz jak tylko PiS doszedł do władzy, wstawił swoich sędziów i zaprzysiągł, a premier Szydło raczyła w nieskończoność nie publikować w Monitorze Polskim, bo się jej zapewne wkręciły rajstopy w drukarkę. Następnie "wstawiono" do TK, "czerwonego" prokuratora i niezwykle kulturalną panią "profesor", z nadania politycznego, no i na koniec panią magister Przyłębską! Naturalnie, Trybunał Konstytucyjny teraz pracuje ze zdwojoną energią, jest w pełni gotowości do natychmiastowego spełniania wszelkich słusznych wytycznych z Nowogrodzkiej. Obecny Trybunał Konstytucyjny jest nareszcie, całkowicie niezależnym od polityki Trybunałem, imieniem "magister Przyłębskiej" i w/g TVPiS wszystkie narady Świata nam go zazdroszczą!!

Na ulicę ludzi wyprowadził PiS.

Trzeba jechać do Warszawy i Ratować Prezesa przed Kobietami ;)

PO po trupach do władzy. LUZNIAK zajmij się rozkopaną jg ,przedszkolami,żłobkami bałagan na każdej lini.

Oto grupa od lat trzymająca władzę w Czerwonej Kotlinie. Zamaskowana banda , ale znana wszystkim. Robią zadymę a później mówią o wojnie domowej hipokryci bez zasad, moralności i rozumu !!!!

Moje motto: „ 500+ w bonach towarowych, bez alkoholu – wyłącznie w Polskich sklepach, z dobrowolną zamianą na bon „co łaska” dla Kościoła!” - Czy jesteś „ZA”?

Społeczeństwo już podziękowało działaczom PO, KO. Mieliście swoje 5 minut, potraficie tylko robić burdy. Jak JG jest zarządzana widać chociażby przy obecnym chaosie komunikacyjnym.

Co robiliście przez 5 lat, PO ?! Trzeba było wściekłych kobiet, żebyście ruszyli d**y!

A Pan Łużniak niech idzie na plac budowy Agata Meble, sztandarowej inwestycji w Jeleniej Górze, może się przyda!

zdaje się będą układać kostkę brukową.Natomiast politycy PO to specjaliści w sięganiu bruku by nie powiedzieć rynsztoku

Gdyby jeden z najważniejszych polskich biskupów nie zwracał się do fotoreportera "s p i e r d a l a j" to być może dziś inni biskupi nie usłyszeliby "wyp i e r d a l a ć" pod swoim adresem.

A już na pewno mieliby silniejszy argument swojego oburzenia wulgarnością protestujących"

Mowa o alkoholiku i obrońcy pedofilii w sutannach "flaszcze" Głodziu.

Film znajdziecie w sieci.

"Flaszka" wygląda na naebanego zimnym Lechem.

Spieprzaj dziadu. Byle nie na królewski Wawel.

kiedy przyjdziesz!!!!!???????!

powiedz można koński obornik ,sypać na grządki warzywne

Głośne i gromkie :

Je*** pis.

Głośniejsze i gromkiejsze: KIEDY BĘDZIESZ!!???

Gdzie jest Machalek?

Gdzie jest Mróz?

Je*** pis.

POdżegacze. Bylibyście pierwszymi ofiarami....

Grzesiu, gdzie JUrek ze Ścięgien? Gdzie publiczne pieniądze, które latami w niego pompowaliście? I jakie jest Twoje zdanie na temat połączonych muzeów? I może jeszcze sprawa spółek komunalnych Sutryka i Łużnika - może komentarz?

pseudo przewodnicząca pseudo trybunału siedzi na codzień w liberalnym Berlinie i za pieniądze polskiego podatnika wraz z mężulkiem wiodą beztroskie życie... i co taka nie wykona każdego polecenia z Nowogrodzkiej? Ona ma cale polskie społeczeństwo głęboko w dudzie

Czym bardziej platforma kwiczy, tym bardziej mnie utwierdza, że PIS robi dobrą robotę.

PiS w swojej prymitywnej przebiegłości, wykorzystując nasilający się stan epidemii, postanowił szybko i w/g nich, bezproblemowo - no, bo kto będzie się narażał na zakażenie w demonstracjach - wykonać rękami mgr. Przyłębskiej szybko i sprawnie, od dawna oczekiwany zakaz aborcji przez Ordo Iuris i naturalnie Kościół!
Sam Prezes miał niewątpliwy zaszczyt wypowiedzieć się, że "dziecko" jakie by ono nie było, należy urodzić, ochrzcić, nadać imię i pochować! Widocznie, chodzi tu jedynie o marny stan finansów Kościoła, by ten zakaz aborcji, co nieco polepszyć, z opłat "co łaska, ale nie mniej..." Nie spodziewali się takiej reakcji kobiet i teraz wytężają umysły, jak tu z tego bagna się wykaraskać.
Moje motto: „ 500+ w bonach towarowych, bez alkoholu – wyłącznie w Polskich sklepach, z dobrowolną zamianą na bon „co łaska” dla Kościoła!” - Czy jesteś „ZA”?

Potrzebują do łopaty.Na pewno się przydasz popaprańcu.Co ma prezydent do tego co się dzieje na budowie marketu meblowego?Masz wiatr między uszami patafianie.

Dobrze, że pies-butapren Terlecki nosi maseczkę. Szkoda, że nie na całą mordę. :)

Nie wiadomo kim jesteś.Nie wiadomo skąd wylazłeś.Nie wiadomo dokąd zmierzasz.Nie wiadomo gdzie się leczysz.Nie wiadomo z kim się zadajesz.Ale jedno jest wiadome do czyjej d*** włazisz bez mydła i komu codziennie i wielokrotnie robisz loda na tym i innych portalach.

gastronomia zamknięta a koscioły pełne ,
polityka pro watykańska

Panowie z PO-PSL-SLD-KGB-TVN czy wy jesteście aż tak g****, że my uwierzymy w te wasze BREDNIE o tym,że to PIS organizuje te zadymy i naraża nas wszystkich na zarażenie się Cowidem??????? PRZECIEŻ TO WY TO ROBICIE. WY. Kłamcy manipulatorzy.

No chyba, że mówicie to do swoich wyborców. No to sory, do nich to nawet możecie powiedzieć,że Ziemia jest płaska i oni na pewno w tą bzdurę uwierzą, oni ponoć łykają wszystkie kity i bałachy.

Mówią o nich, że są jak PELIKANY i wszystko łykają. Ale jaja,Ale jaja. I to ma być awangarda, światła-- świetnie wykształcona.Większej bzdury dawno nie słyszałem.

A wy panowie rządzoncy wspieracie tym sposobem rozprzestrzenianie się pandemi. Ciekawe ilu niewinnych ludzi przez to umrze???? Będziecie mieć śmierć ludzką na rękach.ZDRAJCY.

Ale was to chyba nie bardzo interesuje.Później powiecie, że to wina PIS-u. NO i co panowie???? kłamstwo ma krótkie nogi.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.