Po kłótni z rodzicami podpalił ich samochody

Po kłótni z rodzicami podpalił ich samochody

Policjanci bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 36-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia oraz mienia.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna 11 stycznia 2021 roku, około godziny 22.00 po kłótni z rodzicami oblał substancją łatwopalną ich dwa samochody, a następnie je podpalił. W wyniku tego, spalił się inny pojazd stojący na podwórku oraz uszkodzeniu uległa elewacja budynku.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Teraz za przestępstwa, o które jest podejrzany grozić mu może nawet do 8 lat pozbawienia wolności. 13 stycznia 2021 roku Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek Prokuratora Rejonowego zastosował wobec jeleniogórzanina środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Komentarze (12)

PAMIĘTAJCIE RODZICE DZIECIOM TRZEBA DAWAĆ KIESZONKOWE BO PÓZNIEJ SĄ NERWOWE.

A czemu od razu areszt??
Dwa auta zniszczone i areszt?
Czemu nie siedzi ten gość co zabił autem dwie osoby -goscia w Karpaczu w tunelu i kobietę na przejściu??
A czemu nie siedzą co zabójcy co rozjechali dwie osoby autem na Jana Pawła II.
Ludzie zostają zabici przy pomocy aut i cisza a dwa auta spłoną wielka afera i więzienie.
Ach te wolne sądy .
Maszyny cenniejsze niż ludzkie życie.

W jeleniogórskim sądzie, nie znajdziesz żadnej sprawiedliwości tam papierki odgrywają główną rolę. A w sądzie istnieje coś takiego jak wielka korupcja, za kasę możesz kilka razy pod rząd ludzi na drodze zabić i nie pójdziesz siedzieć jeśli jesteś przy kasie. Część przykładów już wymieniłeś, przecież my wszyscy o tym wiemy już od lat.

If you have visited the Grocery Outlet Clothing Store, then, join in this Grocery Outlet Customer Feedback Survey and, get a Grocery Outlet Coupon code as a Grocery Outlet Reward, Which is a golden chance for you to win a $250 Gift Card.

In this post, here I am going to explain the Grocery Outlet Experience Survey Online guide step by step with its rules and regulations, its requirements with essential information that will be surely useful to you and enjoy the offer.

http

Oto skutki bezstresowego wychowania, mój Tata uważał, że doopa nie szklanka i się nie stłucze - jak zasłużyłem - sprawdzał tę teorię! Dzisiaj wiem, że nie wolno obrażać, szkodzić,deprecjonować i ubliżać innym, choćby mieli odmienne zdanie, czy wygląd...Teraz szanuję innych, zgodnie z uniwersalnymi wartościami (ale nie katolickimi!), no - może z wyjątkiem głupców i fanatyków.

chłopak się zestresował i chciał odreagować, następnym razem starzy nie będą go niepotrzebnie niepokoić tylko od razu spełnią zachciankę jak dotychczas bywało

Kryształ i bezstresowe wychowanie zrobiło swoje

Znając życię to za tydzień mu paczkę do ula zrobią i adwokata wynajmą

jeszcze przeproszą i zadośćuczynią

Waryjatów ci u nas dostatek. Trza rozbudowywać psychuszki oraz także ancle.
Mylą się ci rodziciele, którzy uważają,że progeniturę
można bić dopiero w obronie własnej....

36 lat i na dragi brakło. Nawet obrońca na forum się znalazł. W podobnym wieku i też pracy się nie ima. Taki lokalny kapuś xxx.

j*** czecholud każdy który zazywa prochy to zwykła ciota

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.