Pomazał ściany niemal 40 budynków

Pomazał ściany niemal 40 budynków

Pracował całą noc, żeby oszpecić kilkadziesiąt budynków w centrum Jeleniej Góry. Policja ustaliła już sprawcę wandalizmu. Graficiarz będzie musiał zapłacić za wyrządzone szkody, a do tego grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat. 

Młody człowiek postanowił w jedną noc nanieść swoją graficiarską ksywę w tylu miejscach, w ilu się da. Rzucające się w oczy bazgroły pojawiły się na prawie 40 obiektach – głównie ścianach świeżo odnowionych kilka miesięcy temu kamienic. Szkody ponieśli właściciele obiektów na pl. Ratuszowym, ul. Wojska Polskiego i innych. „Plastyk” został zidentyfikowany, policja inwentaryzuje skalę jego „artystycznych” dokonań, a sąd – na podstawie wycen dokonanych przez właścicieli obiektów podsumuje efekty działań. Zapowiada się, że może to wynieść od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych, bo szkody są ewidentne, a „podpis” autora można bez trudu zweryfikować.

Komentarze (13)

Weźcie jeszcze tego cwaniaczka, co pisze sztos na wszystkim złapcie, ma konto na Facebooku.

i tego k****na z Zabobrza co wypisuje wamps

Poza "regulaminową karą", publicznie ujawnić twarz tego osobnika, w ujęciu en face i z obu profili, by wyraźnie było widać hulający wiatr pomiędzy uszami!

Tego debila co wszędzie maluje"sztos" złapali?

s.z.ʇ.o.s.

Dlaczego żaden z tych 'ynteligentych' twórców malujących te bezgroły na mieniu publicznym nie namaluje sobie niczego na swoim domu? Bo każdy z nich wie, że to g*no i by się wstydził coś takiego na swoim domu mieć.

Należy zapłacić za wyrządzone szkody oraz dodatkowo kara w postaci 6 miesięcy prac na rzecz miasta oraz podanie danych personalnych wraz ze zdjęciem do wiedzy publicznej. Inaczej nic z tego nie będzie. Będzie dalej bazgrał!

teraz pędzel w łapę i niech maluje za swoje własne pieniądze.Bezmózgowiec.

może zorganizujmy na nich polowanie. Nie żeby im coś zrobić tylko tak z ciekawości przekonać sie kto to jest. Ja kiedyś myślałem, że to kosmici znakują budynki w sobie tylko znanych celach.

Kto sfotografuje sztosa albo wampa dostanie ode mnie nagrode bardzo dobry skuter do kapitalnego remontu i czteropak piwa Okocim Mocne.

sztos sam się fotografuje, ma konto na FB wpisz sobie official vandal sztos. Większość tych malarzy to nieudaczniki, co niczego w życiu nie osiągnęły i wylewają frustracje, bo inaczej nikt by o nich nie usłyszał. Podobnie mają celebrytki pokazujące gołe d.. w internecie, z czegoś muszą słynąć

co za dekiel

wytatuować mu na czole ten jego podpis, skoro tak go lubi a łapy obciąć przy samej d..

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.