Pomóż złapać złodzieja rowerów

Pomóż złapać złodzieja rowerów

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia, skontaktuj się z policją. Mężczyzna ten podejrzewany jest o kradzieże w Jeleniej Górze.
 

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, o które podejrzewany jest mężczyzna widoczny na zdjęciu (obraz z monitoringu miejskiego).
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny bądź posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Jeleniej Górze , Pl. Piastowski 10 osobiście lub telefonicznie pod numer 47 873 1064 lub na numer alarmowy policji 112. Każda informacja może się okazać cenna dla zatrzymania i ukarania sprawcy. 

podejzeny1.JPG

Komentarze (6)

Narodowo socjalistyczna pis.bolszewicka swolocz małego kulasa gnijącego w bunkrze kaczy szaniec przy Nowodworskiej kupuje węgiel u swojego patrona Putina i sprzedaje broń i naboje "ciepłemu człowiekowi" Łukaszenku jak określił go pis.bolszewik Karczewski.

Warszawa Mińsk Budapeszt Ankara - czterej harcownicy Putina.

To Białoruś? nie, Korea Północna. A serio - ilu pedofilów w sutannach odwiedzono w miejscu zamieszkania w celu weryfikacji podanego adresu? Obstawiam liczbę 0. Czy w związku z podejrzeniami o udział w aferze łapówkowej odwiedzono kulawego na Żoliborzu? Co z Szujowskim i aferami z zakupem za setki milionów złotych - ktoś z policji wpadł na chwilę do chaty?

a może czas pokazać morde gościa który w jeleniej i okolicach notorycznie kradnie (wycina) katalizatory z samochodów, w szczególności z vw polo ale nie tylko

nieprawdą jest że narodowi socjaliści małego kulawego führera z bunkra kaczy szaniec przy Nowodworskiej sprzedawali "ciepłemu człowiekowi" Łukaszenku amunicję bo takie łuski można kupić w każdym sklepie z łuskami

Wez juz zamknij morde śmieciu ludzki...
Dlaczego redakcja zgadza się na zaśmiecanie artykułu takimi wpisami niedorozwiniętego imbecyla?

to Ukrainiec jeździ srebrnym pasatem z kolesiami po fachu

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.