Setne urodziny Jadwigi Gryszkiewicz

FOT. UM Jelenia Góra

Jadwiga Gryszkiewicz dołączyła  do zacnego grona stulatków w Jeleniej Górze. Jubilatce życzenia złożył między innymi prezydent miasta.

Pani Jadwiga urodziła się w miejscowości Chotowo na Białorusi i po wojnie przyjechała do naszego miasta. Przez wiele lat pracowała w Polfie, pakowała tabletki. Wspomina ten czas bardzo mile. Potem wyszła za mąż. Ma udane dzieci, dwóch wnuków i trójkę praprawnuków. Mieszka w domu na ulicy Osiedle Robotnicze w Jeleniej Górze. Teraz rzadko wychodzi w domu (głównie do kościoła), ale, jak wspomina, dawniej dużo spacerowała po naszym mieście. Z okazji urodzin, do pani Jadwigi przyjechała rodzina z zagranicy.
- Trzy dni gości babcia przyjmuje - śmiała się wnuczka. Stulatkę odwiedziła rodzina, delegacja z Polfy, sąsiedzi.
Pani Jadwiga jest drugą osobą w Jeleniej Górze, która w tym roku obchodzi setne urodziny. W lutym tę wyjątkową rocznicę obchodził pan Jakub.
- Kolejne setne urodziny obchodzić będzie 6 maja kolejny jeleniogórzanin - mówi Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry. Dzisiaj w imieniu mieszkańców oraz samorządowców złożył jubilatce najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz by kolejne lata mijały jej w atmosferze miłości i wsparciu najbliższych.

Setne urodziny Jadwigi Gryszkiewicz
Setne urodziny Jadwigi Gryszkiewicz
Setne urodziny Jadwigi Gryszkiewicz

Komentarze (1)

200 lat Pani wszyscy życzą - ZDROWIA !

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.