Siedmiolatek nocą błąkał się po mieście

Siedmiolatek nocą błąkał się po mieście

O siedmioletniego chłopca, błąkającego się w środku nocy po Zabobrzu, zadbali mieszkańcy i jeleniogórscy policjanci. Jego ojciec był pijany i nawet nie zauważył, że dziecko wyszło z domu.

Chłopczyk był w samej bieliźnie i mocno przestraszony. 

- Mnie i sąsiadów obudziły w nocy krzyki - opowiada mieszkaniec Zabobrza, który pierwszy pomagał dzieku i zawiadomił policję. - Zszedłem na dół, a tam  chłopiec walił w drzwi klatki. BYł w samych slipkach. Zbiegła jeszcze dziewczyna. Ja okryłem go kurtkę, dziewczyna dała mu swoje buty.

O działaniach policji  informuje Edyta Bagrowska, oficer rasowy KPP.    

- 7 lipca 2020 roku, około 2 w nocy, oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic osiedla Zabobrze w Jeleniej Górze po ulicy błąka się mały chłopiec w samej bieliźnie, bez opieki. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zaopiekowali się dzieckiem i rozpoczęli poszukiwanie jego opiekunów. Z rozmowy z chłopcem wynikało, że dziecko ma 7-lat i wyszło z mieszkania, w którym przebywało z ojcem. Nie potrafiło jednak trafić do domu, bo mieszkało tam od niedawna. Funkcjonariusze w wyniku podjętych działań, ustalili miejsce zamieszkania chłopca. W mieszkaniu zastali śpiącego, 33-letniego ojca, który nawet nie zorientował się, że dziecko zniknęło. Funkcjonariusze od mężczyzny wyczuli wyraźny zapach alkoholu.  Badanie wykazało 2 promile.

 

33-latek trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Policjanci sprawdzą, czy ojciec, sprawując opiekę nad dzieckiem w takim stanie, nie stworzył zagrożenia dla jego życia lub zdrowia.

 

Siedmiolatek trafił pod opiekę babci.

Komentarze (12)

Następny wielbiciel PIS-u bezrobotny beneficjent 500+ który w imię swego guru JaraKacz Una pracą się nie zhańbi ..

realisto, to na pewno był twój kolega kodziarz.
I jak wytrzeźwieje to POdobno da głos na Rafalalę...

Nie oceniaj innych, szkoda chłopca :(

Typowy biorca 500+, nie zhańbi się pracą - pan Prezydent właśnie się chwali na wiecu, że zlikwidował biedę i głód tysięcy dzieci, dzięki właśnie 500+! Przy okazji też zlikwidował przemożne pragnienie napicia się - dobry Pan, trza na niego zagłosować!

TVNWSI kształtuje słabowite rozumki jak plastelinę, jak tutaj widać

To ten siedmiolatek, co w nocy razem z dyrektorem WORDu zaklejał plakaty Trzaskowskiego?! Krzysiu Chłód czy jakoś tak? Jelenia Góra znowu będzie sławna!

500+ wpłynęło, więc tato zrobił przelew. Beneficjenci kruwa jego mać

TVN wypatroszył ci mózg ze łba, ale mogli chociaż nalać w pustkę. KINDERGELD, kruwa twoja mać

Od prania mózgów są wiadomości TVP 1

W TVNWSI kazdy może sobie sam ocenić, a nawet wypowiedzieć, jak widzi przedstawiane fakty. W TVNWSI nie ma wyboru, bo w przypadku innego poglądu niż poglądy TVNWSI następuje atak łącznie z wyrzuceniem ze studia. Taka SBdemokracja...

Lepiej dać Rafalali Trz.żeby prze....ił kasę w brazyli niż dzieciom które naprawde tego potrzebują.Ot bezmózgi od p***..w.

Trzydziestotrzyletnim dzieciom, które tego potrzebują. :D

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.