Spektakl na 25-lecie Teatru Maska

Spektakl na 25-lecie Teatru Maska

Jeleniogórski Teatr Maska świętuje w tym roku 25-lecie działalności. Z tej okazji we wtorek, 29 września, godz. 19.00 dużej scenie Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze odbędzie się specjalny, jubileuszowy pokaz spektaklu "Ławeczka" w reż. Krzysztofa Pulkowskiego w wykonaniu aktorów Teatru Maska: Honoraty Magdeczko-Capote i Krzysztofa Rogacewicza. 

Artyści gorąco zapraszają wszystkich na wspólne, otwarte dla publiczności świętowanie 25–lecia działalności scenicznej Maski.

ONA: Honorata Magdeczko-Capote
ON: Krzysztof Rogacewicz
O czym jest nasz spektakl?
O Was i o Nas, o Kobietach i Mężczyznach… O tym co nas zazwyczaj dzieli, ale też o tym co czasami łączy… Tak, łączy.
W naszym spektaklu jest śmiesznie i strasznie. Nie ma w nim nudy, wymądrzania się. Jest akcja, pasja, ruch, dynamika, nawał punktów zwrotnych i radość życia… prowadzona w rytmie tanga, bowiem tango jest kanwą naszej opowieści o Kobiecie i Mężczyźnie, o walczących i przenikających się światach, o nas jakimi jesteśmy, bywamy dla siebie: okrutni i przyjacielscy, wrodzy i opiekuńczy, cyniczni i rozczulający… Często groteskowi… czyż nie?

Bilety do nabycia w kasie Teatru im. C.K. Norwida oraz TUTAJ

Uwaga! Dla naszych czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na jubileuszowy spektakl Teatru Maska w jeleniogórskim Teatrze Norwida. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w poniedziałek, 28 września, po godz. 13.00. Warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania Nowin Jeleniogórskich. Zapraszamy!

Więcej o spektaklu "Ławeczka" Teatru Maska w publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej oraz TUTAJ

Teatr Maska (1).jpg
Teatr Maska (2).jpg
Teatr Maska (3).jpg
Teatr Maska (4).jpg
Teatr Maska (5).jpg
Teatr Maska (6).jpg
Teatr Maska (8).jpg
See video

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.