W czwartek i piątek (28-29 maja) ul. Mickiewicza zamknięta

W czwartek i piątek (28-29 maja) ul. Mickiewicza zamknięta

Jutro i pojutrze (czwartek i piątek 28 – 29 maja) zamknięta dla ruchu będzie ulica Mickiewicza w Jeleniej Górze - od skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego aż do zbiegu ulic Słowackiego/ Głowackiego. To z uwagi na prowadzone w te dni roboty drogowe.

- Ruch pojazdów na tym kierunku przejmie ulica Słowackiego, która w tym czasie będzie ulicą o ruchu dwukierunkowym. Będzie ona w okresie zamknięcia odcinka ulicy Mickiewicza odpowiednio oznakowana, niemniej zalecamy ostrożną jazdę, mając na uwadze fakt, że niektórzy z kierowców mogą jechać „na pamięć” – informuje urząd miasta.
Operacja pokrycia nową nawierzchnią remontowanych odcinków ulicy Mickiewicza przesuwana była już ze względu na opady. Wykonawcy przewidują, iż utrudnienia – jeśli pogoda będzie sprzyjać – będą trwać tylko dwa dni, w przypadku pogorszenia pogody prace mogą się nieco wydłużyć.
W dalszym toku remontu przewidywane jest też zamknięcie ulicy od zbiegu ulic Głowackiego/Słowackiego aż do skrzyżowania z Wesołą, niemniej na tym odcinku – ze względu na fakt, że w każdą stronę zbudowane są dwie nitki drogi – możliwe jest wprowadzenie przejazdów po jednym pasie, więc unikniemy całkowitego zamknięcia ruchu.
 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.