Wiosenne Targi Pracy IN FUTURE w Jeleniej Górze

Wiosenne Targi Pracy IN FUTURE w Jeleniej Górze

Już 3 kwietnia 2019 r. w auli Rektoratu Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze odbywać się będą Wiosenne Targi Pracy IN FUTURE. Impreza trwać będzie od godz. 10.00 do 13.00, a udział w niej jest bezpłatny.

Targi IN FUTURE to okazja zarówno dla poszukujących, jak i dla oferujących pracę. W tym dniu absolwenci będą mogli osobiście spotkać się z lokalnymi pracodawcami, przedsiębiorcami oraz szkołami i instytucjami. Targi to również okazja dla lokalnych pracodawców by nakłonić młodzież do pozostania w regionie i kontynuowania swojej kariery zawodowej na lokalnym rynku.
Jak sama nazwa wskazuje IN FUTURE to prawdziwa impreza z przyszłością. Podczas targów będzie można zostać „Masterchefem swojego wizerunku” - w rozmowach z profesjonalistami absolwenci dowiedzą się jak zbudować swój wizerunek, który zaprocentuje w przyszłości.
Całość targów dopełnią niemniej ciekawe atrakcje – m. in spotkanie z blogerką modową czy „Kanapka Karkonoskiej”, czyli studio telewizyjne.

Komentarze (3)

In future !!!!!!!??????? Co z półmózg dał taką nazwę ???? Skąd ta niechęć do ojczystego języka ????

Widzisz bo teraz to są iwenty, lancze, brancze, kołcze i inne szity jak to na górze. Polak ma pracować, a mówić ma po angielsku, czy niemiecku. Do tego doprowadziły korporacje. A uczelnie ( w tym przypadku również Polonistyka )zamiast to zmieniać to powielają. Żałosne no nie?

Żałosne jest to, że matoł, który nie potrafi używać przecinków, próbuje komentować...

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.