Wpadka dilera. Sam też był na haju

Fot. KPP Kamienna Góra

Metamfetaminę, w ilości pozwalającej na przygotowanie ponad 200 czarnorynkowych „działek” wartych około 10 tys. zł miał przy sobie mężczyzna zatrzymany przez kamiennogórską policję. Okazało się, że zatrzymany rozprowadzał narkotyki, a do tego – zatrzymano go „za kierownicą” – prowadził pod ich wpływem.

Zatrzymanie 28–latka to efekt intensywnej pracy kryminalnych z kamiennogórskiej policji – informuje Paulina Basta, oficer prasowy kamiennogórskiej policji. – Mieszkający w Krzeszowie mężczyzna został zatrzymany na terenie tej miejscowości, gdy jechał swoim autem. Policjanci mieli informację, że może on posiadać narkotyki. Po zatrzymaniu i poddaniu kierującego badaniu na zawartość narkotyków w organizmie, policjanci stwierdzili, iż znajduje się on pod wpływem środków odurzających, a oprócz tego w pojeździe miał schowaną dużą ilość białej substancji krystalicznej, elektroniczną wagę oraz puste woreczki strunowe. Okazało się, że jest to 220 porcji handlowych metamfetaminy. W toku dalszych czynności, na podstawie zebranego w sprawie obszernego materiału dowodowego, kryminalni postawili mężczyźnie 3 zarzuty o posiadanie znacznej ilości narkotyków i udzielania ich innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. 28–latek, który w przeszłości był już karany za tego typu przestępstwa, przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia.
W związku z faktem, iż za popełnione czyny mężczyźnie grozić może surowa kara, bowiem za samo posiadanie znacznej ilości narkotyków może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności, dodatkowo za ich udzielanie, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej również ustawodawca przewidział karę pozbawienia wolności do lat 10, sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

Komentarze (7)

No teraz wszyscy nafurani!! Kierofcy autobusów, kasjerki w marketach, kurierzy, budowlańce, uczniowie, jedna trzecia dresa ;) ech takie czasy! Że wychodzi taniej niż za energetyki!

Jedna trzecia drexa miało być ;)

i na co komu te dragi jak jest boze piwerko chmielowe?

Przychodzi du.pa do lekarza:
- Panie doktorze pogryzły mnie psy.
- A były szczepione?
- Tak, dudami.

Kolejny czecholudek trafil tam gdzie jego miejsce.Mozna odetchnac przez chwile, bo beda kolejni.

Wpadka senatora, co w nocy razem z dyrektorem WORDu zaklejał plakaty Trzaskowskiego! Krzysiu Chłód czy jakoś tak? Jelenia Góra znowu będzie sławna!

Połowę kurierów jeździ nacpanych

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.