Wynajmowali mieszkanie i kradli

Wynajmowali mieszkanie i kradli

Wyjątkową bezczelnością wykazała się para, która wynajmowała mieszkanie u pewnej kobiety. Są podejrzani o kradzież z włamaniem do pomieszczeń mieszkalnych właścicielki budynku. Poszkodowana oszacowała swoje straty na 50 tys. zł. 

Jak ustalili funkcjonariusze, pokrzywdzona wynajęła zatrzymanym (22-letnia kobieta i 33- letni mężczyzna) mieszkanie w swoim domu. W związku z tym, że kobieta przebywa zagranicą prosiła ich również o opiekę nad domem. Kiedy właścicielka wróciła do kraju stwierdziła, że dom został okradziony, a przestępstwa tego najprawdopodobniej dopuścili się lokatorzy. Para okradała zarówno jej pomieszczenia mieszkalne, jak również wynajęte lokum. Ich łupem padło mienie o wartości około 50 tysięcy złotych. Był to sprzęt AGD, sprzęt ogrodniczy, biżuteria, odzież, części samochodowe, przedmioty użytku domowego i inne rzeczy.

 

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, w szczególności ustalają co zatrzymani zrobili ze skradzionym mieniem. Teraz grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (10)

POtrzebowali na występy m.in. ostatnio w Warszawie na protest "przedsiębiorców"

Protest przekształcił w ogólny przeciwko PiS. Pada wiele innych postulatów.

Glupich sie nie sadzi. Samir sie sieja

Jeleniogórska gangstera XD

Jeleniogórska gangstera XD

I nie pomogły kamery Pani właścicielki ????

Na Fb wlascicielka poszukuje tzw paserow a zapytana o kamery odpowiada ze je razem z rejestratorem rowniez ukradli ,czytalam dzis rano

To był sarkazm !!!

To jak Ciebie okradna,wtedy wylejesz swoj sarkazm !!!

... i karma wróciła !!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.