Zmarł dr Adam Pawlikowski

Fot.Pixabay

Nie żyje dr Adam Pawlikowski, znany internista, diabetolog, lekarz rodzinny w Jeleniej Górze. Miał 81 lat.

Dr Adam Pawlikowski na przełomie lat 80/90 był dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Jeleniej Górze. Od 1987 do 2005 roku sprawował funkcję ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych. Następnie prowadził Poradnię Diabetologiczną w szpitalu w Jeleniej Górze.

Był cenionym i lubianym przez pacjentów lekarzem. Świetnym fachowcem, dobrym człowiekiem. Zmarł w wieku 81 lat.

Komentarze (6)

R.I.P.

Wspaniały szef,ciepły i dobry człowiek.Na zawsze w naszej pamięci.

W ostatnich latach można było spotkać Pana Doktora w punkcie krwiodawstwa. Bardzo sympatyczny człowiek, o dużym poczuciu humoru. Będzie go brakowało. Szacunek Doktorze!

Człowiek o wielkim sercu..

Żegnaj Adasiu.Będzie Ciebie brakowało. Zostaniesz w naszej pamięci.

Wyrozumiały szef, dobry lekarz i przyzwoity człowiek. Dzisiaj tzn 30.04.2021 na cmentarzu w Cieplicach odbyło się o 14-j ostatnie pożegnanie dr Adama i szkoda, że nikt z władz naszego miasta czy też Dyrekcji Szpitala nie wygłosił nad jego prochami choćby paru słów podziękowania za jego wieloletnią pracę dla społeczności naszego regionu. Jest to niestety smutne. Natomiast pozostaniesz doktorze Adasiu na zawsze w pamięci i sercach wszystkich lekarzy, których edukowałeś i którzy przy Twoim wsparciu i współudziale podnosili swoje kwalifikacje. Jako jeden z Twoich uczniów dziękuję za to. Cześć Twojej pamięci!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.