To gratka dla miłośników motoryzacji. Od dzisiaj ( 5 sierpnia) harleyowcy zjeżdżają do Karpacza na Piknik Entuzjastów Harley-Davidson.

W programie przewidziane są prezentacje programu Polish Bike Week i oferty wystawców, paradne przejazdy najładniejszych motocykli i klubów. Co wieczór motocyklową listę przebojów zaprezentuje Artur – DJ Szymon. Miasteczko motocyklowe rozłoży się przy ul. Obrońców Pokoju w Karpaczu.

Impreza jest otwarta, więc można przyjść obejrzeć maszyny i kibicować w konkursach. Jutro (6 sierpnia) o godz. 18.15 zaplanowano X MISTRZOSTWA POLSKI MOTOCYKLISTÓW SLOW RIDE po raz pierwszy na Harley Street. O godz. 20.15 zapowiedziana jest polska premiera najnowszego motocykla Harley-Davidson® Pan America 1250.

7 sierpnia o godz. 16 rozpocznie się wielka parada motocykli. Przygotujcie aparaty fotograficzne i telefony komórkowe, bo zrobicie malownicze zdjęcia. Parada ruszy spod Białego Jaru i dojedzie do hotelu Relaks w Karpaczu. W sobotę o 18.00 odbędzie się odsłonięcie nowych śladów w Alei Entuzjastów Harley-¬Davidson przy ul. Obrońców Pokoju. Na zakończenie zlotu zaplanowano wielką dyskotekę oraz pokaz fire-show.

FOT. FB Polish Bike Week

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Alina Gierak

502 499 336

Zgłoś za pomocą formularza.