Po wielu latach służby w garnizonie policji jeleniogórskiej na zasłużoną emeryturę przechodzą asp.szt. Krzysztof Tokarski – Komendant Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze oraz kom. Artur Wardziński – Komendant Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie. Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze -insp. Leszek Zagórski podziękował im za wieloletnią, ciężką i sumienną służbę. Obowiązki komendanta Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze insp. Leszek Zagórski powierzył –podinsp. Jackowi Marglarczykowi – Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Kowarach, a obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie powierzył dotychczasowemu zastępcy –asp. szt. Sławomirowi Wiktorskiemu.

Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze –insp. Leszek Zagórski podziękował – asp. szt. Krzysztofowi Tokarskiemu – Komendantowi Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze oraz kom. Arturowi Wardzińskiemu –Komendantowi Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie- przechodzącym na zasłużoną emeryturęza wieloletnią i sumienną służbę. Asp. szt. Krzysztof Tokarski zakończył służbę w Policji po ponad 28 latach, a kom. Artur Wardziński przepracował w Policji 26 lat.

Komendant podziękował im za wieloletnią, sumienną i przede wszystkim ciężką pracę. W czasie służby funkcjonariusze wykazywali się zaangażowaniem, życzliwością i dbałością w realizacji zadań.

Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze – insp. Leszek Zagórski obowiązki Komendanta Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze z dniem 19 lutego br. powierzył podinsp. Jackowi Marglarczkowi, dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Kowarach, a jego miejsce w KP Kowary zajmie podkom. Dominik Brzeski. Obowiązki zastępcy Komendanta Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze – insp. Leszek Zagórski powierzył asp.szt. Krzysztofowi Pasińskiemu z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze z pionu kontroli. Z dniem 22 lutego br. Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie powierzył dotychczasowemu zastępcy – asp. szt. Sławomirowi Wiktorskiemu, a obowiązki zastępcy komendanta -podkom. Mai Majer z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze z pionu dochodzeniowo-śledczego.

podinsp. Edyta Bagrowska

Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.