-To była długa podróż – opowiada o sobie jeleniogórzanin Ernest Bobowski. Zanim znalazł miejsce dla siebie oraz zanim odnalazł samego siebie. Urodzony w Kromnowie, uczył się w jeleniogórskim „Mechaniku”. Nie czuł się tu jednak komfortowo. Wyjechał na długie osiem lat. Swojego domu szukał w różnych miastach Polski, Niemczech a nawet Szwajcarii. Wszędzie jednak to nie było „to miejsce”. Czasu jednak nie stracił. Poznawał siebie, swoje potrzeby. Czytał, uczęszczał na szkolenia, podnosił kwalifikacje. Fascynowała go praca nad własnym ciałem, budowanie sylwetki, ale także kwestie związane ze zdrowym trybem życia, odchudzaniem, jak również umiejętność budowania relacji ze swoim otoczeniem. Zwyczajnie móc być szczęśliwym. – Projekt postanowiłem założyć w momencie, kiedy byłem w rozjazdach między Niemcami a Polską. To był rok 2020 – wspomina Ernest.

I tak powstała strona internetowa www.movementelements.pl, a w ślad za nią konta w mediach społecznościowych: na facebooku oraz instagramie. Panował wówczas covid, więc ze swoimi podopiecznymi Ernest miał kontakt jedynie online. Prawdziwy przełom w jego życiu nastąpił, kiedy wrócił do Jeleniej Góry. Mógł już o sobie powiedzieć „odniosłem sukces jako trener personalny online”. To było mu ciągle za mało. Od marca 2022 rozpoczął pracę w jednej z lokalnych siłowni Well Fitness. Szybko okazało się, że osiąga jedne z najlepszych wyników w skali całego kraju.

-Wówczas pojawiła się myśl: po co pracować na cudze konto, skoro mogę równie ciężko pracować na własną działalność – wspomina Ernest.

Te wszystkie doświadczenia dały mu zapał, aby się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Kiedy się patrzy na zdjęcia Ernesta, trenera personalnego, silnego, znakomicie zbudowanego mężczyzny można mieć wątpliwość czy można skorzystać z jego usług?Skoro samemu ma się już na karku trochę lat (albo za mało lat), jakaś oponkę na brzuszku, a na głowie stres i wiele obowiązków. Te obawy znikną po pierwszej rozmowie z Ernestem Bobowskim. Jest nie tylko silnym facetem, ale również bardzo empatyczną osobą, która w swoim życiu i w swojej głowie, też niejedno musiała pozmieniać i wyjść z własnej strefy komfortu. Jeżeli ktoś nie wierzy – może się zapisać na bezpłatne konsultacje (siłownia w Pasażu Grodzkim). Poza tym siłownia oferuje wiele zniżek. W momencie, kiedy zdecydujecie się korzystać z usług Ernesta poznają Państwo jego specyfikę pracy. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, monitoruje trening. Ernest pracuje praktycznie z tabletem w ręku, aby dobrać odpowiedni rodzaj ćwiczeń, ich natężenie i uniknąć efektu znużenia. Ernest Bobowski ma też kwalifikacje, aby wziąć pod swoje skrzydła osoby po kontuzjach. Sam zresztą pomaga w przygotowaniach sportowców, którzy biorą udział w zawodach sportów walki.

Ernest Bobowski zapewnia, że jest w stanie pomóc każdemu, kto chce zmienić swoje życie. Spokojnie i z uwagą wprowadzi każdego nowicjusza w świat siłowni i pozwoli odnaleźć tam swój komfort. „Spotkamy się, opracujemy wspólnie plan działania i ugryziemy to razem” – zapewnia.

Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.