Występy taneczne, koncert, pokazy magii, atrakcje dla dzieci, ale przede wszystkim tłumy darczyńców, którzy przybyli, by jak co roku, wspierać najbardziej wyjątkową orkiestrę w Polsce – tak wyglądał Finał WOŚP w Nowym Rynku. Nie zabrakło atrakcji, pozytywnych emocji oraz wielkich serc przybyłych gości.

Co to był za Finał! Przez całą niedzielę 29 stycznia w Nowym Rynku panowała wyjątkowa energia, a to za sprawą najbardziej niesamowitej orkiestry w Polsce, czyli WOŚP. Nowy Rynek ze współpracy ze sztabem ZHP zorganizował zbiórkę na szczytny cel, jakim w tym roku jest walka z sepsą.

Przez cały dzień w galerii, na gości czekało mnóstwo atrakcji. Iluzjonista Tomasz Stachowiak wprowadził widzów do tajemniczego świata magii, zaś lokalna wokalistka Karolina Wojtko zaczarowała wszystkich swoim głosem . Prawdziwe show zrobiły pokazy tańca, bitwy taneczne oraz animacje taneczne przygotowane przez grupę PROJEKT PLAN BE oraz Akademię Tańca Beaty i Tomasza Tabor. Pokaz makijażu zaprezentowały przedstawicielki Hebe. Nie zabrakło wielu atrakcji dla najmłodszych, jak słodkie warsztaty z Grycanem oraz malowanie twarzy.

Ponadto swoje drzwi otworzyło na oścież Muzeum Motoryzacji, które można było zwiedzać tego dnia za darmo, a prawdziwą gratką była możliwość przejażdżki zabytkowymi autami w specjalnej atmosferze na dachu galerii.

https://fb.watch/ioT6isCJjF/

Było to wyjątkowy dzień, przede wszystkim dzięki obecności wszystkich darczyńców, którzy Finał WOŚP spędzili w Nowym Rynku. To dzięki nim jeleniogórski sztab ZHP miał pełne puszki. Obecnie zaś ma ręce pełne roboty. Przedstawiciele sztabu od wczoraj dzielnie zliczają pełną kwotę jaką udało się zebrać z WOŚP-owych skarbonek oraz licytacji. Na ten moment wiadomo, że z samych zbiórek przeprowadzonych przez ZHP w galerii oraz zbiórek przeprowadzonych przez Muzeum Motoryzacji, a także z licytacji, które się odbyły podczas niedzielnego finału, udało się uzbierać 20 tys. zł. Pieniądze już niebawem trafią do Fundacji.

Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.