Jeleniogórscy policjanci 15 i 16 maja zatrzymali w regionie 13 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Każda osoba poszukiwana, w celu uniknięcia zatrzymania ukrywała się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymani zostali przekazani do Aresztu Śledczego.

Jeleniogórscy policjanci 15 i 16 maja br. prowadzili w regionie jeleniogórskim akcję „poszukiwany” w ramach, której zatrzymali 13 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Osoby te, w celu uniknięcia zatrzymania ukrywają się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości.

Działania takie na co dzień wykonuje Zespół ds. poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. W ostatnich działaniach uczestniczyli policjanci ze wszystkich pionów i komisariatów.

Funkcjonariusze zatrzymali 13 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa.

binary comment

Są to kolejne działania przeprowadzone w ostatnim czasie przez jeleniogórskich policjantów, które zakończyły się zatrzymaniem tak wielu poszukiwanych.

-Wszystkie osoby poszukiwane do odbycia kary zostały przekazane do Aresztu Śledczego – informuje podinspektor Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.