To chyba rekord w wykonaniu jeleniogórskich policjantów. W ciągu jednego dnia funkcjonariusze zatrzymali w regionie 16 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa.

Wszyscy zatrzymani, żeby uniknąć odsiadki, ukrywali się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymani zostali przekazani do aresztu śledczego lub zakładu karnego.

– Jeleniogórscy policjanci 17 stycznia 2022 roku prowadzili w mieście i w powiecie akcję, która miała na celu zatrzymanie osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Osoby te, w celu uniknięcia zatrzymania ukrywają się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości – relacjonuje Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze. – Działania takie na co dzień wykonuje Zespół ds. poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Wczoraj w działaniach tych uczestniczyli policjanci ze wszystkich pionów i komisariatów.

Są to kolejne działania przeprowadzone w ostatnim czasie przez jeleniogórskich policjantów, które zakończyły się zatrzymaniem tak wielu poszukiwanych.

Fot. KMP Jelenia Góra

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Marek Lis

694 792 203

Zgłoś za pomocą formularza.