To chyba rekord w wykonaniu jeleniogórskich policjantów. W ciągu jednego dnia funkcjonariusze zatrzymali w regionie 16 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa.

Wszyscy zatrzymani, żeby uniknąć odsiadki, ukrywali się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymani zostali przekazani do aresztu śledczego lub zakładu karnego.

– Jeleniogórscy policjanci 17 stycznia 2022 roku prowadzili w mieście i w powiecie akcję, która miała na celu zatrzymanie osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Osoby te, w celu uniknięcia zatrzymania ukrywają się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości – relacjonuje Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze. – Działania takie na co dzień wykonuje Zespół ds. poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Wczoraj w działaniach tych uczestniczyli policjanci ze wszystkich pionów i komisariatów.

Są to kolejne działania przeprowadzone w ostatnim czasie przez jeleniogórskich policjantów, które zakończyły się zatrzymaniem tak wielu poszukiwanych.

Fot. KMP Jelenia Góra

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.