Włamanie, usiłowanie włamań, uszkodzenie mienia, to lista przestępstw popełnionych przez 28-letnia kobietę od sierpnia do września.

– Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 28-letnią kobietę podejrzaną o przestępstwa przeciwko mieniu. Funkcjonariusze ustalili, że 28-latka dopuściła się w Jeleniej Górze czterech przestępstw przeciwko mieniu. Włamała się do sklepu spożywczego, skąd jej łupem padł alkohol różnych marek o wartości 1000 zł. Ponadto próbowała włamać się do pomieszczenia gospodarczego, lecz zamiaru nie zrealizowała, gdyż została spłoszona. Wyjeżdżając z posesji pokrzywdzonego celowo uszkodziła bramę wjazdową, czym spowodowała straty w wysokości ponad 1000 zł. Kobieta próbowała również okraść skrzynię ładunkową umieszczoną na pojeździe ciężarowym, lecz zamiaru nie zrealizowała, gdyż była ona pusta – relacjonuje Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji.

Policjanci w jej mieszkaniu odnaleźli skradziony alkohol oraz nożyce, które wykorzystywała do popełniania przestępstw. Kobiecie za popełnione czyny grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. KMP Jelenia Góra

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.