Auto zatrzymało się przed przejściem dla pieszych w Jeleniej Górze. Na to tylko czekał 32-latek. Otworzył drzwi samochodu, uderzył kobietę i wyrwał jej torebkę. W pościg za złodziejem ruszył kierowca,a potem pasażerka. Ich szybka reakcja sprawiła, że mężczyzna porzucił łup.

Do zdarzenia doszło 31 grudnia 2021 roku. Łupem złodzieja padło mienie o wartości około 2700 zł. Były to pieniądze, karty płatnicze, telefon komórkowy, dokumenty i inne drobne przedmioty.

Szybka reakcja kierowcy oraz pasażerki w celu odzyskania skradzionej torebki okazała się skuteczna. Napastnik na widok mężczyzny i kobiety porzucił torebkę na pas zieleni. Potem zaatakował kierowcę pojazdu, który doznał obrażeń głowy i innych części ciała.

32-letni mężczyzna został ujęty przez jeleniogórskich policjantów i osadzony w policyjnym areszcie.

1 stycznnia Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek Prokuratora Rejonowego w Jeleniej Górze zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres dwóch miesięcy.

1 Komentarz

  1. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

    Zdychaj wsiocławski psie na tego koronawirusa. Mam nadzieję, że was tam w tym Wsiocławiu powybija wszystkich ten koronawirus, wsiocławskie ścierwa.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.