Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która chwilę wcześniej dopuściła się kradzieży w jednym z jeleniogórskich dyskontów spożywczych. Odzyskali skradziony towar o wartości ponad 700 zł. W trakcie czynności ustalili, że zatrzymana ma na koncie dodatkowo co najmniej 7 podobnych czynów. Teraz za kradzieże odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 32-letnią kobietę podejrzaną o serię kradzieży.

2 maja br. około godziny 9.00 policjanci jadąc ulicą Wolności w Jeleniej Górze zauważyli kobietę, z siatkami, która nerwowo się rozglądała. Policjanci postanowili sprawdzić powód jej dziwnego zachowania. Okazało się, że 32-latka wracała z zakupów. Były to artykuły spożywcze, elektronarzędzia i inne przedmioty o łącznej wartości ponad 700 zł. Okazało się, że towar ten chwilę wcześniej ukradła w jednym z jeleniogórskich dyskontów spożywczych. Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie ustalili, że jeleniogórzanka ma na koncie co najmniej 7 innych kradzieży w dyskontach spożywczych, których dopuściła się od kwietnia do maja br. Jej łupem padły kosmetyki, artykuły spożywcze i przemysłowe.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, a w szczególności ustalają co 32-latka zrobiła z wcześniej skradzionym towarem. Teraz za kradzieże odpowie ona przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.