Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież w jednym z dyskontów spożywczych w Szklarskiej Porębie. Do przestępstwa doszło 21 marca br., a łupem mężczyzny padły luksusowe alkohole. Wartość skradzionego mienia oszacowano na ponad 1600 złotych. Teraz odpowie za to przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu żarskiego podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany 21 marca br. dopuścił się w jednym z dyskontów spożywczych w Szklarskiej Porębie kradzieży. Jego łupem padły luksusowe alkohole. Straty oszacowano na ponad 1600 złotych.

Obsługa sklepu o zdarzeniu powiadomiła policję. Do zgłoszenia dołączone zostały również nagrania z monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer wytypowali 23-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego czynu.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz mężczyzna za kradzież odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinspektor Edyta Bagrowska

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.