Marihuanę i metamfetaminę znaleźli policjanci w domu 45-letniej jeleniogórzanki. Było tego dużo. Wystarczająco na przygotowanie 800 porcji handlowych.

– Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 45-letnią jeleniogórzankę podejrzaną o posiadanie znacznych ilości środków odurzających – relacjonuje Edyta Bagrow3ska z jeleniogórskiej policji. – Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że kobieta może posiadać w domu narkotyki. Informacja ta wkrótce się potwierdziła. W trakcie czynności w jej mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli narkotyki ukryte w kuchni i w sypialni. Była to marihuana i metamfetamina, z których można uzyskać ponad 800 porcji handlowych.

Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy kobieta nie zajmowała się ich dystrybucją.

45-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Jelenia Góra

4 komentarze

  1. Niektórzy tylko na cudzy koszt Odpowiedź

    Tępić te babskie klany czyniące zło wokół siebie, jak taka wychowa dzieci, na kogo?

  2. Jej dzieci nie są potrzebne do niczego. ONA potrzebuje balangi i lekkiego życia.

  3. Czasami takim damom potrzebny jest też samiec aby ciągnął wóz na którym ONA SIEDZI.

  4. Znam taką co nie tylko partnera zaprzęgała, by się powozić, cieszy jak przychodzi kryska na matyska Niech sprawiedliwości będzie zadość

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.