10 sierpnia 2022 roku, około godziny 19.00 w jednym z autobusów komunikacji miejskiej. Mężczyzna jechał wraz ze swoją partnerką i dzieckiem w wózku. Na łuku drogi wózek przemieścił się, a następnie przewrócił. Na szczęście dziecko nie odniosło obrażeń, ale ta sytuacja wywołała agresję w ojcu. Mężczyzna zniszczył kabinę kierowcy, a jego samego pobił, po czym wraz z partnerką oddalił się.

Powiadomieni o zdarzeniu funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie mężczyzny podejrzewanego o agresywne zachowanie w autobusie. 11 sierpnia, około godziny 14.15 policjantka z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze wracając po służbie do domu, jadąc ulicą Wojska Polskiego w Jeleniej Górze rozpoznała mężczyznę zarejestrowanego przez kamery w autobusie, który szedł z partnerką i dzieckiem. Funkcjonariuszka o sytuacji powiadomiła swoich kolegów, którzy niezwłocznie pojawili się na miejscu i zatrzymali podejrzewanego. Okazał się nim 21-letni jeleniogórzanin.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie Teraz za przestępstwa, o które jest podejrzewany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj z mężczyzną zostaną wykonane czynności procesowe, a następnie zostanie on doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze.

7 komentarzy

  1. polacy!!! Bardzo was proszę, przestańcie się rozmnażać!
    wklejacz kropka pl/zobacz-Manifest_Kosmologiczny_1

  2. Podać imię i nazwisko wymierzyć publicznie 50 batów . Małe koszty , wysoka skuteczność odstraszająca innych cwaniaków . Przestańmy w końcu chronić bandytów !

  3. Niech sobie posiedzi to może kolejny uruchomi pozostałe pół szarej komórki. Generalnie to JG sięga poziomem mentalnym coraz bardziej DLW. Strach wsiadać po zmroku do autobusu, wszędzie syf, pełno żuli, dziadów, dziwnych postaci, na drogach debil na debilu i debilem w passacie pogadania. Co się z tym miastem dzieje ?

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.