Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży w jednym z dyskontów spożywczych w Jeleniej Górze. Do przestępstwa doszło 18 maja br., a łupem mężczyzny padły luksusowe alkohole. Wartość skradzionego mienia oszacowano ponad 1600 złotych.

– Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży. Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany 18 maja br. dopuścił się w jednym z dyskontów spożywczych w Jeleniej Górze 6 kradzieży. Jego łupem padły luksusowe alkohole. Straty oszacowano na ponad 1600 złotych. Obsługa sklepu o zdarzeniach powiadomiła policję. Do zgłoszeń dołączone zostały również nagrania z monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer wytypowali 28-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego czynu – informuje Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Mężczyzna za kradzież odpowie przed sądem, a grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.