„Cha cha z Karpacza” podbije serca Polaków?

Facebok Sebastian Piórecki

Ma swój przebój Zakopane, może przed podobną szansą staje Karpacz? Właśnie na kanale You Tube pojawił się (a właściwie powrócił, bo zauważyliśmy go już wcześniej, ale nim zdążyliśmy cokolwiek napisać piosenkę usunięto z serwisu), teledysk Sebastiana Pióreckiego „Cha cha z Karpacza”.

Może nie będzie to popularność na skalę „Miłość w Zakopanem”, ale trzeba stwierdzić, że utwór w stylu latino, szybko wpada w ucho. Nowoczesny aranż, proste, łatwe do zapamiętania słowa oraz refren, który można zanucić sobie podczas domowych obowiązków.

Młody wokalista jest finalistą „Szansy na sukces”. Pisze o sobie: „Zakochany w górach, starych samochodach i rozstrojonych gitarach. Jego występ na weselu siostry obejrzało ponad 6 milionów osób. W wolnym czasie projektuje gry planszowe, pisze książki i piosenki na zamówienie. Za drobne od przechodniów nagrał płytę w klimatach lat 60 i 80, a to wszystko w połączeniu z klubową muzyką alternatywną. Marzenie Sebastiana? Zdać egzamin na ciężarówki i zrobić prawo jazdy na autobus!”

Z jego facebookowego profilu wynika, że Sebastian Piórecki mieszka w Las Palmas na Gran Canarii. Więcej piosenek można posłuchać na jego oficjalnej stronie internetowej.

„Całe życie pisało dla mnie teksty piosenek, bardzo często o 5 nad ranem i wszędzie tam , gdzie się nie spodziewałem . Czasami mam wychodzić i nagle w progu puka do mnie nowa piosenka i tak budzę się kolejnego dnia w studio nagrań” - pisze młody artysta.

Teledysk nagrywany latem w Karpaczu i Karkonoszach – jest doskonałą promocją regionu. Piękne widoki, roztańczeni młodzi ludzie, atrakcyjna dziewczyna, słońce, bijący z clipu optymizm – czy może być lepsze lekarstwo na zmęczenie pandemią i lockdownem?

See video

Komentarze (6)

Jak zniosą wszystkie obostrzenia to burmistrz ta piosenką powinien turystów zaprosić na cha cha do Karpacza .Potencjał promocyjny większy niż udziały w śmiesznych targach turystycznych a o wiele tańszy

Jak zniosą wszystkie obostrzenia to burmistrz ta piosenką powinien turystów zaprosić na cha cha do Karpacza .Potencjał promocyjny większy niż udziały w śmiesznych targach turystycznych a o wiele tańszy

No niestety posłuchałem i....nic. Mnie nie porywa. Tekst z czapy, nuta slaba....
Warto tez dodac ze za "sukcesem" Sławomira stoja grube fundusze ktore zadbaly o to zeby osiagnal sukces.

A ja nienawidze PiSu

Wpada w ucho, będzie hit

nie był hitem i już nie będzie

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.