Festyn dla poszkodowanej w wybuchu gazu Martynki

Festyn dla poszkodowanej w wybuchu gazu Martynki

Kamiennogórzanie oddolnie organizują dużą imprezę, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie 12-letniej Martynki poszkodowanej podczas wybuchu gazu kilka tygodni temu. 

Dziewczynka w wyniku wybuchu gazu doznała rozległych oparzeń. Wciąż przebywa w szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim. Jej stan nadal jest ciężki, wiadomo, że droga do odzyskania względnego zdrowia będzie długa i kosztowna. Zebranie środków może w tym bardzo pomóc.

„Festyn Rodzinny dla Martynki” odbędzie się 19 września (początek o godz. 11:00) Imprezę patronatem objął burmistrz Kamiennej Góry. Na festynie przewidziano licytacje, koncerty, pokaz motoryzacyjny, dmuchańce, kiermasz i gastronomię (szczegóły na załączonym plakacie). Można będzie sympatycznie spędzić czas i szlachetnie wspomóc poszkodowanych. Dochód z festynu zostanie w całości przeznaczony na leczenie Martynki.

Komentarze (1)

Straszna sprawa. Ta dziewczynka ma poparzoną ponad połowę powierzchni ciała. Okropne to co napiszę, ale w takim przypadku nie wiadomo co gorsze, przeżyć i cierpieć do końca życia, zmagać się z traumą, bólem i całą resztą bardzo nieprzyjemnych i smutnych konsekwencji, czy... Oby mimo wszystko los zadecydował i wynagrodził jej w jakiś sposób tą straszną rzecz, która ją spotkała. Dziewczynko kochana, gdybym mogła to bym Ci własne zdrowie oddała, żebyś tylko z tego wyszła zwycięsko!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.