Kolejna ofiara kąpieli

Kolejna ofiara kąpieli

Już druga osoba utopiła się w ten weekend w naszym regionie. W sobotę, 2 czerwca, w żwirowni w Bolesławicach znaleziono ciało mężczyzny.

Zwłoki zauważyła osoba pływająca pontonem i poinformowała straż pożarną. Ciało znajdowało zaledwie około pięciu metrów od brzegu. Według wstępnych ustaleń mężczyzna, który utonął miał około 35 lat. Strażacy wyciągnęli zwłoki na brzeg, a wezwany lekarz potwierdził zgon. Okoliczności utonięcia zbada policja pod nadzorem prokuratury.
To już druga ofiara kąpieli w naszym regionie, w długi weekend. 31 maja, w żwirowni, w Wojanowie utopił się 34-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego. To też druga, tegoroczna ofiara żwirowni w Bolesławicach – w tym samym akwenie 30 kwietnia utopiła się 39-letnia mieszkanka Bolesławca.
 

Komentarze (7)

Tragedia! Nikt nie pomyślał, że po takim utopieniu woda jest zatruta? Rodzina ofiary powinna dostać potężny mandat za zanieczyszczanie środowiska.

Kolejny specjalista od karania za wszystko i bez wyjątków.
A prawda jest taka, że mimo letnich temperatur panujących od blisko dwóch miesięcy nie otwarto ani jednego kąpieliska. Jaskrawym przykładem oczywistej paranoi jest Jelenia Góra, gdzie na jedynym otwartym kąpielisku przy Sudeckiej trawa ma wysokość metra, niecki basenowe są puste. A to dlatego, że urzędnicy mają procedury... I one są ważniejsze. A basen mógłby zarabiać.
Nie wszyscy chcą przy 30 stopniach kąpać się na zatłoczonych do granicy absurdu, Termach i nie każdego stać na 27 zł wstępu.
Ale najprościej wieszać psy na tych co poszli nad wodę. Zresztą takie są już trendy. Niepełnosprawni w sejmie też śmierdzieli i zakażali.
Ludzie, co się z nami stało !

Ale czego ty oczekujesz od takich władz ? Jelenia Góra pikuje od ładnych kilku lat. Inwestycje to niewypały. Ludzie uciekają gdzie się da, za pracą, za lepszym życiem. A ty oczekujesz , że basen będzie miał taki efekt jak ten w Strzegomiu, gdzie połowa Jeleniej Góry się kąpie? W Jeleniej stołeczki są ważne, nie jakieś tam baseny.

Masz rację! Ja też się zawsze w Strzegomiu kąpię, po całym tygodniu niemycia, to jest jednak ulga. PS Dzisiaj u ciebie czy u mnie? Kupiłem wazelinę, będziesz mnie smagać?

PO-PSL-SLD i wszystko w temacie.

Gdyby legalne kąpieliska były otwarte w takie upały, może ludzie nie narażaliby się w nielegalnych.

Artykuł powinien mieć tytuł "Uwaga! Żwirownie zabijają!" . Po co to nazywać tragedią? Tam nie wolno pływać. I tyle na ten temat. Rok w rok ten sam problem. Toną, bo uważają że im nic się nie stanie. A woda nie wybiera.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.