Koronawirus przywieziony z wakacji

Koronawirus przywieziony z wakacji

Mamy 21 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowozdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Jeleniej Góry i Wałbrzycha oraz powiatów: bolesławieckiego, kłodzkiego, oleśnickiego, średzkiego, ząbkowickiego i zgorzeleckiego. Liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim sięgnęła 3603.

Liczba zdiagnozowanych pacjentów w podziale na powiaty: bolesławiecki – 197, miasto Jelenia Góra – 180, powiat jeleniogórski – 162, powiat kamiennogórski – 18, lubański – 48, lwówecki - 43, zgorzelecki - 47. Wakacyjne wyjazdy okazują się jednak niebezpieczne, o czym przekonało się pięć mieszkanek powiatu lubańskiego, które wrócił znad Bałtyku i potwierdzono u nich COVID-19. Trzy kobiety trafiły do szpitala w Bolesławcu, dwie odbywają domową kwarantannę.

W skali kraju odnotowano dzisiaj 825 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirus. Zmarło 15 osób, w tym 76-letni mężczyzna z Dolnego Śląska, ale przebywający w Poznaniu.

Komentarze (6)

Barany jeżdżą za granicę za wszelką cenę zeby zdiecia na FB wrzucić masakra

a co za roznica dokąd jadą

Stalowe rumaki ze spędu w Karpaczu na początku sierpnia przywiozły virusa do JG i powiatu. Jakim to trzeba być lekkomyślnym aby chodzić w tym czasie na tego typu imprezy.

Spękani maskowicze już zawsze będą się bać.

Pozostaje nam się tylko wzajemnie szanować i myć łapy.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.