Koronawirus – raport 26 maja

infografikka: Dolnośląski Urząd Wojewódzki

We wtorek na Dolnym Śląsku potwierdzono 16 zachorowań na COVID-19. Ani jednego przypadku nie stwierdzono w naszym regionie a nowi chorzy pochodzą z Legnicy oraz powiatów: kłodzkiego, legnickiego, oleśnickiego, wołowskiego, oraz wrocławskiego.

Na terenie województwa dolnośląskiego do dziś potwierdzono 2471 przypadków zachorowania na koronawirusa. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce: 22 074.
Dla województwa dolnośląskiego:
- liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją: 3933,
- liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 1113,
- liczba osób hospitalizowanych ze względu na podejrzenie lub potwierdzenie zachorowania: 382,
- liczba zakażonych osób, u których powtórzone testy były negatywne (zdrowych): 35 (W tym trzy z grupy ryzyka)


 

Komentarze (8)

Szczepionki, ktorymi maja wyszczepic Polakow jak bydlo to nie sa takkie normalne szczepionki. To jest nowa generacja, ktora zmienia DNA czlowieka. Na poczatku nie wykorzystaja calego potencjalu tej technologii ale z czasem, jak przyzwyczaja stado do regularnego wyszczepiania sie beda mogli robic bardzo ciekawe rzeczy np. tak spreparowac szczepionke i DNA w niej zawarte, zeby zmienilo charakter na bardziej posluszny i ulegly.

Ponoć będą szczepić tylko pisiarzy. Zresztą po co szczepić jak już jesteście zaszczepieni fobiami .Zmienia DNA w DNO.

A co z pedofilią wśród kleru? Oni też mają zmienione dna?

Jak zydzi jechali do gazu polscy kolejarze ostrzegali ich, mowili uciekajcie, jedziecie na smierc. Jednak zydzi nie wierzyli kolejarzom. Do konca byli przekonani, ze nazisci nie zrobia im nic zlego. Powiedzieli im dla ich dobra ida po pryznice zeby sie wykapac. Ubrania tez maja zostawic dla swojego dobra, zeby mozna bylo je zdezynfekowac. Zydzi za do ostaniego momentu byli przekonani, ze z prysznicow poleci ciepla woda. Teraz lemmingi ustawia sie w kolejkach po szczepionki - przeciez to dla ich dobra, zeby byli zdrowi.

Mario, napisz w skrócie (bo lista pewnie jest bardzo długa) co ty sobie wstrzykujesz? Rtęć do żył? Perhydrol? Napisz, nie wstydź się! Pewnie Czerniak i Zięba to twoja rodzina?

Podaje tylko fakty.

Podasz źródło tych rewelacji?

Chocby wiki pl.wikipedia.org/wiki/Szczepionki_DNA
To nie takie rewelacje. Technika znana jest od dobrych kilku lat. Niewiedza bierze sie z tad, ze media omijaja ten temat. W ogole temat DNA jest niewygodny dla mediow.

A co u sopla co rżnie ?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.