Nie trać kontaktu ze sztuką. Zajrzyj do galerii - wirtualnie

Nie trać kontaktu ze sztuką. Zajrzyj do galerii - wirtualnie

Jeleniogórska galeria sztuki BWA, w związku z ogłoszonym stanem epidemii w Polsce i decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jak wszystkie instytucje kultury pozostaje nieczynna do odwołania. Nie odbywają się imprezy, nie są też udostępniane wystawy zwiedzającym. Biuro Wystaw Artystycznych pozostaje jednak otwarte dla miłośników sztuki – wirtualnie. Do galerii zajrzeć można przez internet. Nie wychodząc z domu wybierać się można do BWA na "WYCIECZKI" ZE SZTUKĄ ONLINE. 

W tak nietypowych okolicznościach, każdego dnia podejmując trudne decyzje, zapraszamy na chwile wytchnienia, złapania dystansu... Dzielimy się tym, co człowiekowi wyszło najlepiej: SZTUKĄ. ZAPRASZAMY NA NASZE „WYCIECZKI” ZE SZTUKĄ ONLINE - namawiają twórcy programu galerii, kierując na swoje profile mediach społecznościowych i przede wszystkim na stronę internetową BWA: galeria-bwa.karkonosze.com, gdzie – jak zapewniają - w dziale FOTORELACJE - każdy znajdzie coś fascynującego dla siebie, poruszyliśmy już wątki związane z dziedzinami takimi jak: street art, Bauhaus, wydawnictwa, środki masowego przekazu o sztuce, przedstawiliśmy rozmowę z Markiem Szyrykiem etc. Wiele tematów, które Zespół BWA przygotowuje na bieżąco, jeszcze przed nami!

Zespół miejskiej galerii namawia do pozostania w kontakcie ze sztuką, z nadzieją na szybkie zobaczenie się w otwartej przestrzeni BWA.  

W publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej, więcej o ostaniej ekspozycji w BWA, otwartej jeszcze przez zawieszeniem działaności wystawienniczej galerii, której poświęcone są m.in. WYCIECZKI ZE SZTUKĄ ONLINE.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.