W tak nietypowych okolicznościach, każdego dnia podejmując trudne decyzje, zapraszamy na chwile wytchnienia, złapania dystansu… Dzielimy się tym, co człowiekowi wyszło najlepiej: SZTUKĄ. ZAPRASZAMY NA NASZE „WYCIECZKI” ZE SZTUKĄ ONLINE – namawiają twórcy programu galerii, kierując na swoje profile mediach społecznościowych i przede wszystkim na stronę internetową BWA: galeria-bwa.karkonosze.com, gdzie – jak zapewniają – w dziale FOTORELACJEkażdy znajdzie coś fascynującego dla siebie, poruszyliśmy już wątki związane z dziedzinami takimi jak: street art, Bauhaus, wydawnictwa, środki masowego przekazu o sztuce, przedstawiliśmy rozmowę z Markiem Szyrykiem etc. Wiele tematów, które Zespół BWA przygotowuje na bieżąco, jeszcze przed nami!

Zespół miejskiej galerii namawia do pozostania w kontakcie ze sztuką, z nadzieją na szybkie zobaczenie się w otwartej przestrzeni BWA.  

W publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej, więcej o ostaniej ekspozycji w BWA, otwartej jeszcze przez zawieszeniem działaności wystawienniczej galerii, której poświęcone są m.in. WYCIECZKI ZE SZTUKĄ ONLINE.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

601 566 560

Zgłoś za pomocą formularza.