W tak nietypowych okolicznościach, każdego dnia podejmując trudne decyzje, zapraszamy na chwile wytchnienia, złapania dystansu… Dzielimy się tym, co człowiekowi wyszło najlepiej: SZTUKĄ. ZAPRASZAMY NA NASZE „WYCIECZKI” ZE SZTUKĄ ONLINE – namawiają twórcy programu galerii, kierując na swoje profile mediach społecznościowych i przede wszystkim na stronę internetową BWA: galeria-bwa.karkonosze.com, gdzie – jak zapewniają – w dziale FOTORELACJEkażdy znajdzie coś fascynującego dla siebie, poruszyliśmy już wątki związane z dziedzinami takimi jak: street art, Bauhaus, wydawnictwa, środki masowego przekazu o sztuce, przedstawiliśmy rozmowę z Markiem Szyrykiem etc. Wiele tematów, które Zespół BWA przygotowuje na bieżąco, jeszcze przed nami!

Zespół miejskiej galerii namawia do pozostania w kontakcie ze sztuką, z nadzieją na szybkie zobaczenie się w otwartej przestrzeni BWA.  

W publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej, więcej o ostaniej ekspozycji w BWA, otwartej jeszcze przez zawieszeniem działaności wystawienniczej galerii, której poświęcone są m.in. WYCIECZKI ZE SZTUKĄ ONLINE.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.