Nowe przypadki zakażeń koronawirusem

Nowe przypadki zakażeń koronawirusem

Po wczorajszym dużym wzroście zachorowań na Covid -19 w powiecie zgorzeleckim, dzisiaj, 16 lipca, są kolejne przypadki w powiecie bolesławieckim i kamiennogórskim. Na Dolnym Śląsku obecność koronawirusa stwierdzono dzisiaj u 26 osób. 

Wczoraj koronawirusa stwierdzono u ośmiu mieszkańców Zawidowa, którzy uczestniczyli w stypie, dziś zakażenie potwierdziły testy u kilku mieszkańców powiatu bolesławieckiego i kamiennogórskiego. Najwięcej zakażonych w naszej części województwa jest w powiecie bolesławieckim – 191, w Jeleniej Górze jest ich 176, w powiecie jeleniogórskim – 161, w lwóweckim – 41, w zgorzeleckim – 34, w lubańskim – 33, a w kamiennogórskim – 14.

Na Dolnym Śląsku koronawirusem zakaziło się dotąd 3017 osób, zmarło 152 chorych, a wyzdrowiało 2491.    

Komentarze (5)

czy wy czytacie co piszecie? "Najwięcej zakażonych w naszej części województwa jest w powiecie bolesławieckim – 191, w Jeleniej Górze jest ich 176" przeciez to wierutne kłamstwo. W Jeleniej Górze według WSSE nie ma ANI JEDNEGO zakażonego a w powiecie jest az DWÓCH!!!!

Wycina się dużo drzew w Szklarskiej Porębie. Jutro zetną kilka drzew przy ulicy 1 Maja 35 F. Drzewa, to przecież przyjaciele człowieka.

Obecna władza Szklarskiej Poręby nie lubi drzew. Burmistrz Mirosław Graf i wiceburmistrz Zbigniew Misiuk są z wykształcenia nauczycielami (kiepskimi) i nie mogą zrozumieć, że drzewa oczyszczają powietrze z toksyn.

No tak wybory się skończyły, następne za trzy lata, więc znów obywateli można zagonić do aresztu domowego, oczywiście pod pretekstem koronoświrusa.

j***c PiS

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.