Pijakowi zachciało się wspinaczki. Służby na nogach

Fot. screen FB OSP Szklarska Poręba

Nie cichną komentarze w sieci po wczorajszej (24.09) akcji mundurowych. Strażacy, goprowcy i policjanci zostali wezwani wczoraj wieczorem, by pomóc mężczyźnie. Tego pana poniosła fantazja. Napił się alkoholu i wdrapał na skałki Marianki przy ul. Uroczej w Szklarskiej Porębie. Problem w tym, że zejść o własnych siłach już nie umiał.

Pijak wpadł w panikę i zaczął głośno wzywać pomocy. Nie wiadomo dlaczego zaczął także się rozbierać. - Na początku pomocy udzielali ratownicy z pobliskiej stacji GOPR. Ratownicy górscy pilnowali i asekurowali pseudo wspinacza do momentu przyjazdu strażaków - relacjonuje na swoim facebooku OSP Szklarska Poręba.

Mężczyzna został ewakuowany ze skałek przy pomocy podnośnika. Zaangażowano do akcji: 341[D]21 – GBA Scania z JRG1 Jelenia Góra 341[D]51 – SCD 42 Iveco Eurocargo z JRG1 Jelenia Góra 359[D]22- GBA Man z OSP Szklarska Poręba, policja,  GOPR

Podczas akcji zablokowana była droga prowadząca w okolice wyciągu na Szrenicę.

Internauci nie zostawiają suchej nitki na pijaku. "Brawo za inteligencję tylko bić brawo za głupotę a za takie zachowanie powinien zapłacić bo w tym samym czasie ktoś naprawdę mógł potrzebować pomocy". "Karać , karać i jeszcze raz karać. Obciążyć kosztami akcji . Chciał cwaniakować to niech wie ile to kosztuje"- komentują pod filmem, który  w sieci zamieścili strażacy z OSP Szklarska Poręba.

Komentarze (6)

50 tys. A może za mało? No bo do tego jeszcze "obraza moralności publicznej" (znaczy się - ten stiptiz).

Nic się nie stało. Przewodnik Marek K. wypił zbyt dużo i chciał popisać się jaki z niego odważny i sprawny fizycznie jeszcze facet.

Miało być - striptiz. Domowy korektor mi podpowiedział...

Sutenerzy pis bolszewii w akcji. Bo mały kulawy dyktator z Źoliborza powiedział patologii 500plus że polsza jest ich.
I zaczęli dewastację ziemi w dolinie rzeki Wisły.

ruski warchole nawet już się nie kamuflujesz

powinien dostać odpowiednią kare i ponieść koszta.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.