Powiat kamiennogórski w czerwonej strefie

Fot. UM Kamienna Góra

Ministerstwo Zdrowia zaktualizowało dzisiaj (15.10) listę miast i powiatów, które dosięgną nowe obostrzenia. Powiat kamiennogórski znalazł się w strefie czerwonej. W ciągu ostatniej doby w Kamiennej Górze odnotowano cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

W strefie żółtej od 17 października wprowadzono nowe obostrzenia.

W województwie dolnośląskim czerwona strefa została ogłoszona w powiatach: głogowskim, kamiennogórskim, legnickim, lubińskim milickim oraz polkowickim.

Co to oznacza dla mieszkańców?

Limit osób w sklepach będzie wynosił 5 na jedną działającą kasę Działalność gastronomiczna będzie możliwa od 6 do 21, potem możliwe tylko wydawanie posiłków na wynos

Zakaz organizacji imprez okolicznościowych takich jak wesela

Maksymalnie 1 osoba na 7 metrów kwadratowych w kościołach Zgromadzenia publiczne dozwolone do 10 osób

W transporcie publicznym nie może być zajętych więcej, niż 50 proc. miejsc siedzących lub 30 proc. wszystkich miejsc

Uczelnie wyższe i szkoły średnie przechodzą na nauczanie zdalne (poza zajęciami praktycznymi)

Zamknięte zostają aquaparki, baseny i siłownie

W pozostałych miejscowościach obowiązuje strefa żółta a  w niej nowe obostrzenia.

  Działalność gastronomiczna będzie możliwa od 6 do 21, potem możliwe tylko wydawanie posiłków na wynos

W imprezach okolicznościowych od 19 października będzie mogło wziąć udział maksymalnie 25 osób bez możliwości zabawy tanecznej Zgromadzenia będą ograniczone do 25 osób

Wydarzenia sportowe bez udziału publiczności, zawieszona zostaje działalność basenów i siłowni

W transporcie publicznym nie może być zajętych więcej, niż 50 proc. miejsc siedzących lub 30 proc. wszystkich miejsc W wydarzeniach kulturalnych może brać udział maksymalnie 25 proc. publiczności

Uczelnie wyższe i szkoły średnie przechodzą na nauczanie hybrydowe

Komentarze (11)

Roman Giertych zemdlał w toalecie, do której wszedł z funkcjonariuszem CBA.

Barbara Blida zginęła zastrzeolna w toalecie, do której weszła z funkcjonariuszką ABW.

Putin jest dumny ze swoich uczniów.

Nie wiem, to ma być śmieszne, czy coś? Bo jest doprawdy żałosne i bardziej przyczyniłbyś się do rozwoju cywilizacji zaprzestając marnotrawstwa tlenu oraz energii elektrycznej zaprzestając użytkowania jakichkolwiek odbiorników prądu do dzielenia się swoimi "przemyśleniami".

TY chory z nienawiści człowieku - lecz się. Blida uwikłana w mafie węglową, a Quń w wyprowadzanie kasy GPW. I ty śmiesz ich bronić komuszku?

W przyszłym tygodniu około 15 tysięcy zarażen i po 150 zgonów dziennie.
Gestapo CBA dla przykrywki będzie musiało aresztować hitlera Kałczyńskiego. Je*** pis.

PiS zaczyna zamykać i mordować przeciwników politycznych. Kaczyński wie, że przegrywa i włączył ostatni bieg: po PiS choćby potop. Zniszczenie moralne i doprowadzenie do upadku lub śmierci Giertycha to pierwszy krok nowym etapie zamordyzmu PiSu. Trzeba przelicytować Covida likwidacją przeciwników politycznych i ich rzekomymi zbrodniami. "Zaczął się bój ich ostatni". Na pohybel Kaczorowi i PiSowi!

Hitler Kałczyński przeskoczył Budapeszt i zaczął pełną michą czerpać wzory od Władymira Władymiroeicza Putina i laboratoriów jego funfli na Łubiance.

Zarzut jest jeden: gromadzenie materiałów mogących dowodowych na tezę że narodowo faszystowska PiSbolszewia jest zorganizowaną grupą przestępczą, a hitler Jarosław Kaczyński jest twórcą i przywócą tej grupy. Faszyzujące neo-komuchy z PiSbolszewii czują już zapach więzienia - atak prewencyjny.

SB zatrzymując mnie 14 grudnia 1981 roku - byłem wtedy nieletni- nie założyła mi kajdanek. Nie chcieli robić kina sensacji sąsiadom. Jazda zaczęła się na Nowowiejskiej. Straszenie bronią i przemoc agresja fizyczna.

Kolejne zatrzymanie brutalne było 1 maja 1983 przy bazie ZOMO na Księcia Witolda we Wrocławiu.
Wtedy zanim wrzucono mnie niczym worek ziemniaków do więźniarki zdołałem ocalić chowając w trawie 3 rolki filmu fotograficznego. Rozbili na mnie zenita snajpera z wściekłości że nie ma filmu w nim . Ale tydzień później 3 rolki były w Paryżu w agencji SIPA PRESS za pośrednictwem Wojtka Laski. Były publikowane między innymi w Paris Match.

Modlmy sie z bogiem synem jego za matke dziewice boza pokonamy ceny w biedronce

Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakich de bill'i robią z siebie powiatowi zakaźnicy i milicjanci stopnia powiatowego miejskiego i wsiowego (wiocha w Bieszczadach) po moich zawiadomieniach o nienoszeniu maski i niestosowaniu dystansu społecznego przez narodowo socjalistycznych pisbolszewikow funkcjonariuszy od małego kulawego hitlera Kałczyńskiego oraz Du.py. Mam stos tych pism i wszystkie będą opublikowane w sieci bez cenzury. Treść stanowisko i stopień imię i nazwisko de bill'a zakaźnika i milicjanta . Polska będzie miała ubaw czytając ich.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.