Zamiast muzykowania, sztuki wizualne. Sprawca pójdzie siedzieć

Zamiast muzykowania, sztuki wizualne. Sprawca pójdzie siedzieć

30-letni mężczyzna marzący o karierze muzycznej, sławie, tymczasem zaznaczył swoją obecność, niszcząc elewacje kilkudziesięciu budynków w Jeleniej Górze. Poszkodowani swoje straty oszacowali na około 100 tys. zł. „Muzyk” musi się teraz liczyć z 5-letnią odsiadką
 

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię uszkodzeń mienia. Ustalono, że przestępstw dopuścił się od 15 lipca do 17 września 2020 roku w Jeleniej Górze. Mężczyzna malował farbą elewacje różnych budynków działając w ten sposób na szkodę osób prywatnych, jak i firm. Wiadomo, że jeleniogórzanin w ten sposób zniszczył elewacje co najmniej 40 budynków. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości nie mniejszej niż 100 tysięcy złotych. Malował na elewacjach swój pseudonim artystyczny, gdyż chciał zrobić karierę muzyczną i być rozpoznawalny.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za uszkodzenia mienia grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze (10)

Bardzo dobra wiadomość! Teraz po kolei dojechać całą bandę tych umysłowych niedorozwojów. Właściciele obiektów (budynków, murów, płotów) po których bazgrzą ci idioci, w tym również miasto i zniszczone obiekty miejskie (popisane lampy, skrzynki, inne obiekty stanowiące własność miasta) powinni złożyć zawiadomienie na policję - wtedy sprawa nabiera mocy i na podstawie zgłoszeń policja wszczyna postepowania.

Kara pozbawienia wolności? Rozumiem, że poszkodowani jeszcze będą dodatkowo utrzymywać tego debila ze swych podatków w ciepłej celi, na więziennym wikcie (podobno lepszym niż w szpitalach)? Na dodatek terapia psychologiczna, siłownia, TV... A do roboty gnoja zapędzić! Niech naprawia to, co zniszczył!

A jaki związek ze sprawą ma fotografia banera na milicyjnym aucie? Reklama skompromitowanej służby, która swą siłę pokazuje w zatrzymywaniu dzieci i biciu kobiet?
Jeśli dla redakcji grafomańskie bazgroły to sztuka wizualna, to rzeczywiście prezentuje ona taki sam poziom jak zatrzymany grafoman.

Bo faktycznie policję trzeba reklamować. Weź się chłopie nie ośmieszaj, jak nie widzisz różnicy pomiędzy zabezpieczeniami protestów w Warszawie a pracą policjantów krymknalnych, dochodzeniowców, dzielnicowych czy patrolowców w powiatach to świadczy tylko o twoim poziomie umysłowym. Jedziesz oo policjantach którzy dobrze wykonali swoją robotę i zatrzymali wandala, bo ci do główki nakładli głupot a myśleć sam nie umiesz. Może niech Lempart zastąpi policję, karze przestępcom wyp****ć

Swoją opinię wyrażam po własnych doświadczeniach z osiągów tej służby. Jeśli ta służba taka wspaniała to może się obronić prostą statystyką. Ilości przestępstw wykrytych, do popełnionych i zgłoszonych. Czekam na tą odważną publikację, ale z wiadomych powodów ona nie nastąpi.

Oczywiście obce ci jest pojęcie ironii. Inaczej zrozumiałbyś tekst o "sztukach wizualnych". Biedna ta redakcja. Musi rzucać "margaritas ante porcos" (można sprawdzić w internecie). No cóż, obowiązki służbowe...

O tym czy sprawca pójdzie siedzieć, to może zadecyduje sąd, a nie pracownik redakcji. Ale sorry to też pewno była ironia. Tym razem jeszcze bardziej wyrafinowana.

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : panieonline.pl/monia89

Dzień dobry, jestem senatorem.

Daj spokój Monia, po ostatniej wizycie u Ciebie wyszły mi jakieś chrostki nie powiem gdzie, zresztą stan twojej higieny był opłakany,ludzie!!! Omijajcie "panieonlajn" a szczególnie te Monikę

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.