Znamy finalistki konkursu Miss Dolnego Śląska

FOT. FB Miss Dolnego Śląska

Konkurs Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2021 wchodzi w decydującą fazę. Poznaliśmy finalistki konkursu. Zobaczymy w nim reprezentantki z powiatu zgorzeleckiego: Paulinę Zdanowicz, Oliwię Konsur i Małgorzatę Żuk oraz mieszkankę Lubania Aleksandrę Hankę.

Poznaliśmy tegoroczne finalistki konkursu Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska odbywającego się w ramach ogólnopolskiego Narodowego Konkursu Piękności Miss Polski. O tytuł w finale konkursu ubiegać się będzie 38 kandydatek z roczników 1994-2003 oraz 20 kandydatek z roczników 2003-2007. Gala finałowa największego i najbardziej prestiżowego konkursu na Dolnym Śląsku już w czerwcu.

W kategorii Miss Dolnego Śląska: 44 zostały wybrane przez jury konkursu, a trzy z nich awansowały dzięki głosowaniu internautów

W kategorii Miss Nastolatek Dolnego Śląska: 16 zostało wybrane przez jury konkursu, trzy z nich awansowały dzięki głosowaniu internautów. Ostatnie miejsca w obu finałach były już... zajęte przed półfinałem. Otrzymały je Katarzyna Podgórska z Wrocławia oraz Wiktoria Rejman z Walima, które otrzymały "złoty bilet".

Tegoroczna rywalizacja stoi na wysokim poziomie. "Kandydatki na półfinałową sesję zdjęciową przyszły bardzo dobrze przygotowane. Oceniany był nie tylko ich wygląd i uroda ale również zachowanie i prezencja"- relacjonuje Miss Dolnego Śląska 2020 Ewa Jakubiec, która w tym roku zasiadła w jury konkursu.

Jednocześnie aktualnie panująca miss opowiedziała, co czeka kandydatki. "Konkurs jest przede wszystkim znakomitą przygodą oraz zabawą, dzięki konkursowi poznać można wiele znakomitych osób. Angażując się i dając z siebie 100 procent można się znakomicie rozwinąć oraz zajść daleko. Po konkursie jest się bardziej pewnym siebie, rośnie też poczucie własnej wartości "- dodaje.

Teraz przed finalistkami okres przygotowawczy, podczas którego czeka na nie wiele ciekawych warsztatów i zajęć, oczywiście nie zabraknie upominków od sponsorów konkursu.

Podczas finału jak co roku oprócz głównego tytułu przyznane będą również inne m.in. Miss Foto, Miss Gracji i Elegancji, Miss Internautów oraz po raz pierwszy Miss Studentek Dolnego Śląska – warunkiem przy zdobyciu tego tytułu jest studiowanie na uczelni znajdującej się na terenie Dolnego Śląska i wyniki w nauce. Które z nich otrzymają korony najpiękniejszych? Kto będzie reprezentował nasz region w finałach Miss Polski w sierpniu?  Tego dowiemy się już w czerwcu.

Znamy finalistki konkursu Miss Dolnego Śląska
Znamy finalistki konkursu Miss Dolnego Śląska
Znamy finalistki konkursu Miss Dolnego Śląska
Znamy finalistki konkursu Miss Dolnego Śląska

Komentarze (6)

Kto to wybierał?

Kandydatka z aparatem na zębach to jak z nogą w gipsie. Absurd

Obie moje kandydatki przeszły.

Ostateczny wynik to Aleksandra pierwsze miejsce, Paulina drugie. Tylko dlatego, że nie możne być dwóch pierwszych miejsc.

Małgorzata Żuk to siostra Magdaleny Żuk? Widzę, że też ją ciągnie do świata szemranych interesów i "modelingu". Żeby się potem nie okazało, że kolejna nie wróci z Egiptu albo Dubaju.

Naprawdę? Chyba te ładne to się wstydzą zgłaszać.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.