Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który poszukiwany był między innymi 5 listami gończymi. Jeleniogórzanin może spędzić w więzieniu 13 lat, a poszukiwany był od 2014 roku. Udało mu się uniknąć wcześniej zatrzymania, gdyż od kilku lat przebywał za granicą. Wpadł w ręce policjantów po awanturze z taksówkarzem, któremu nie chciał zapłacić za kurs.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 43-letniego jeleniogórzanina poodszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa.

Mężczyzna został zatrzymany 28 sierpnia br. w jednej z podjeleniogórskich miejscowości po awanturze z taksówkarzem, któremu nie chciał zapłacić za kurs. W trakcie czynności policjanci ustalili, że mężczyzna poszukiwany jest do odbycia kary pozbawienia wolności między innymi 5 listami gończymi. Poszukiwany był od 2014 roku. Udało mu się uniknąć wcześniej zatrzymania, gdyż od kilku lat przebywał za granicą. W więzieniu może spędzić 13 lat.

Jeleniogórzanin został umieszczony w policyjnym areszcie, a następnie zostanie przekazany do Zakładu Karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

1 Komentarz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.