Paweł Domagała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, w związku z potwierdzeniem przypadku zachorowania nauczyciela na koronawirusa SARS-CoV-2, z dniem 18 października podjął decyzję o nauczaniu hybrydowym przez najbliższy tydzień od 19 do 25 października 2021 roku. Zajęcia w oddziałach klas IV-VIII będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Dla pozostałych uczniów nauka w szkole prowadzona jest w trybie stacjonarnym. Opieka w świetlicy szkolnej funkcjonuje na dotychczasowych zasadach.

Dyrektor apeluje, że w przypadku, gdyby ktoś zauważy u  siebie, współpracowników lub swoich bliskich gorączkę, kaszel, duszności lub problemy z oddychaniem, bóle mięśni i głowy, proszony jest o bezzwłoczne powiadomienie telefoniczne stacji sanitarno-epidemiologicznej lub zgłoszenie się do oddziału zakaźnego. W sytuacji, gdy powyższe objawy zostaną dostrzeżone na terenie szkoły należy bezzwłocznie poinformować o tym dyrektora szkoły.

Jednocześnie szkoła przypomina o stosowaniu procedur wewnątrzszkolnych oraz podstawowych zasad ograniczających zakażenie koronawirusem.

Fot. Facebook SP nr 10 oraz oficjalna strona SP nr 10

1 Komentarz

  1. PiS.Bolszewik.Czekista Odpowiedź

    Wrocilem z wolontariatu między Sokółka a Białowieżą. Jeszcze nie ochłonąłem. Straz_Graniczna wojsko milicja dokonuje na granicy łapanek i wywózek dzieci. Nazywajmy zbrodnię przeciwko ludzkości po imieniu.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.