Uwaga – ten materiał zawiera drastyczne zdjęcia i opisy

Aktualizacja! Jak informuje DIOZ kat zwierzęcia został rozpoznany przez policję i sam zgłosił się na policję. To już kolejna akcja obrońców zwierząt, którzy ukrócili sadystyczne praktyki.

„Ostatnie dwa tygodnie to wysyp sadystów:

– dewiant ciągnący psa za samochodem na łańcuchu. Dzięki Wam namierzyliśmy go i odebraliśmy od niego ponad 30 zwierząt

– 9-latka katującą psa i kota. Kilkanaście godzin zajęło nam namierzenie jej adresu, przejechanie połowy Polski i odebranie zwierząt

– Kacperek, który wieszał kota na kablu od suszarki, a swoje dewiacje publikował w dark necie. Doba wystarczyła, by Kacperka z Gdyni poznała cała Polska i żeby Kacperek sam pokornie poszedł na Policję, by powiedzieć „to ja jestem sadystą”! Przy okazji Kacperek stracił dach nad głową oraz rodzinę” -iformują w mediach społecznosciowych. Młodym aktywistom należą się gratulacje!

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt to jedna z najbardziej skutecznych, ale też i kontrowersyjnych organizacji ratujących zwierzęta. Obrońcy praw zwierząt są bezkompromisowi w swoich działaniach. Nie przepadają za nimi ani funkcjonariusze prawa, ani samorządowcy, ani urzędnicy. Działają szybko i z rozmachem. Na pewno jest to stowarzyszenie rozpoznawalne w całym kraju.

Młodzi aktywiści zaglądają nie tylko do psich bud i zagród, ale również przeczesują zasoby internetu, aby ratować gnębione zwierzaki. Tym razem pragną oswobodzić bezbronnego kota z rąk zwyrodnialca. Na swoim instagramowym profilu umieścili bardzo drastyczne zdjęcia oraz materiał video z zadręczonym, przerażonym kociakiem.

Aktywiści apelują:

Kolejny raz liczymy na siłę internetu w zidentyfikowaniu sadysty, który w okrutny sposób znęca się nas swoim kotem. Psychopata na forum internetowym w tych słowach skomentował swoje zachowanie „skurwy*** mnie wkur*** to najpierw go zatłukłem a potem wziąłem suszarkę i powiesiłem go na kablu za przednią i tylnią łapkę. Wyje, jakby go obdzierał ze skóry xD no to dostaje po mordzie i za sekundę się zamyka”

Uwaga: Pod tym linkiem znajdują się drastyczn zdjęcia i krótki film:

https://www.instagram.com/p/Cfn6BIgr1Ot/?igshid=MDJmNzVkMjY=

Konrad Kuźmiński zapewnia że rozpowszechnianie takich apeli skutkuje. Ludzie rozpoznają dręczone, katowane zwierzęta i pomagają w uratowaniu ich życia. To się już parę razy udało. Prezentowane zdjęcia i nagranie pochodzi z jakiegoś nielegalnego forum internetowego, gdzie katownie zwierząt budzi poklask.

Za ujawnienie danych tego kata, chociażby anonimowo, DIOZ wyznaczył nagrodę w wysokości 20.000 zł!

Kontakt mailowy – sekretariat@dolnoslaski-ioz.pl

2 komentarze

  1. Chrześcijanie są gorsi od zwierząt, bo zwierzęta nie wielbią chorych psychicznie wariatów z Palestyny i okolic.

  2. FEDERACJA GALAKTYCZNA INFORMUJE:
    Abraham, Mojżesz, Mahomet, Jezus, jego matka i inni to chorzy psychicznie ludzie z Bliskiego Wschodu, którzy nie mają czegokolwiek wspólnego z ewentualnie istniejącym Bogiem. 2000 lat temu nie było psychiatrii. Chrześcijanie, muzułmanie i żydzi wierzą w tych wariatów, bowiem tak zostali od urodzenia WYTRESOWANI przez zboczeńców w sutannach czy innych łachmanach dla majątkowych korzyści. Te religie to hańba dla ludzkości. Nawracajcie się na bezwyznaniowość ! ! !

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.