Po dwuletniej przerwie, za tydzień we wtorek 14 czerwca, zorganizowana zostanie akcja „Bezpieczne Wakacje w Termach Cieplickich”. Uczniowie klas 1-3 z jeleniogórskich szkół podstawowych oraz ich nauczyciele wejdą bezpłatnie na dwie godziny do Terem.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są do 10 czerwca 2022 roku, email: promocja@termycieplickie.pl lub tel. 75 75 46 931.

Akcja rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa do godz. 13.30. Zapisane klasy nie przyjdą wszystkie naraz, lecz o wyznaczonych porach.

Impreza odbywa się ona pod patronatem prezydenta Jeleniej Góry. W wydarzeniu weźmie udział Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, Ochotnicza Straż Pożarna Jelenia Góra Sobieszów oraz Transport Medyczny Divemed.

O godzinie 12:00 odbędzie się pokaz ratownictwa wodnego.

Akcja będzie okazją na spotkanie edukacyjne połączone z zabawą. Dzieci, oprócz kąpieli w basenach, będą mogły przypomnieć sobie zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, udzielania pierwszej pomocy oraz wzywania służb ratunkowych.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Alina Gierak

502 499 336

Zgłoś za pomocą formularza.