Po dwuletniej przerwie, za tydzień we wtorek 14 czerwca, zorganizowana zostanie akcja „Bezpieczne Wakacje w Termach Cieplickich”. Uczniowie klas 1-3 z jeleniogórskich szkół podstawowych oraz ich nauczyciele wejdą bezpłatnie na dwie godziny do Terem.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są do 10 czerwca 2022 roku, email: promocja@termycieplickie.pl lub tel. 75 75 46 931.

Akcja rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa do godz. 13.30. Zapisane klasy nie przyjdą wszystkie naraz, lecz o wyznaczonych porach.

Impreza odbywa się ona pod patronatem prezydenta Jeleniej Góry. W wydarzeniu weźmie udział Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, Ochotnicza Straż Pożarna Jelenia Góra Sobieszów oraz Transport Medyczny Divemed.

O godzinie 12:00 odbędzie się pokaz ratownictwa wodnego.

Akcja będzie okazją na spotkanie edukacyjne połączone z zabawą. Dzieci, oprócz kąpieli w basenach, będą mogły przypomnieć sobie zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, udzielania pierwszej pomocy oraz wzywania służb ratunkowych.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.