Gminne Święto Plonów połączą we Wleniu z finałem kulturalnego LATA NA BRUKU 2022. 17 września warto przyjechać do Wlenia, by wziąć udział w warsztatach kulinarnych i plastycznych, konkursach oraz posłuchać koncertów.

Dożynki Artystyczne Ulicznej Akademii Sztuki, czyli otwarte warsztaty twórcze dla dzieci, młodzieży i dorosłych, których efektem będą kulinarne i plastyczne dzieła wszystkich, którzy zechcą przyłączyć się do wspólnej, kreatywnej zabawy, odbywać będą się na rynku we Wleniu. Na deser przygotowano energetyczny występ Seniorek z Doliny Bobru – zespołu wokalnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu, który wystąpi z przebojowym programem na dożynkowej scenie przy ratuszu.

Uliczną Akademię Sztuki otwierają już o godz. 12.00. Zajęcia, do których włączyć będzie się można do ostatniej chwili, trwać będą do godz. 17.00, z przerwą na oficjalne uroczystości odbywające się tego dnia na wleńskim rynku. Pełen dożynkowych hitów koncert Seniorek zaplanowany jest natomiast około godz. 19.00.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.