Mężczyzna, który przez kilka miesięcy uporczywie nękał swoją byłą partnerkę został doprowadzony przez policjantów do bolesławieckiej prokuratury i usłyszał zarzut oraz zakazy, zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności w związku z uporczywym nękaniem kobiety przez 39-latka.

Na podstawie zabranych materiałów w sprawie prokurator zdecydował o doprowadzeniu podejrzanego do Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące uporczywego nękania swojej byłej konkubiny, poprzez m.in. ciągłe wydzwanianie bez względu na porę dnia i nocy, grożenie, obrażanie i poniżanie.

Ponadto prokurator postanowił o oddaniu sprawcy pod dozór Policji oraz ustanowił zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz zakaz kontaktowania się z nią.

Za uporczywe nękanie kodeks karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.     

1 Komentarz

  1. W niektórych przypadkach, gdzie ewidentnie to, że to kobieta wyniszczała nie tylko męża psychicznie, fizycznie i ekonomicznie, ale dzieci psychiczną agresją, a także innych członków rodziny, aż dziw bierze, na nadano bieg fałszywej imputacji… Czyżby organy przez manipulantkę dały się też nabrać? Czy potencjalnie lokalny nepotyzm wziął górę? Czyżby gadanie mogło brać górę nad zaistniałymi faktami? Czy może nienależyte wykonanie obowiązku np. z braku czasu? W opisanym w artykule przypadku, rzetelne zbadanie przyczyny stanu rzeczy nie zdziwiłoby nadaniem innego kierunku biegu sprawy … Z natury kobiety to przebiegle manipulatorki, męższczyzny nie dorastają im w tym względzie do pięt. A Państwo co o tym sądzicie?

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.