Oto wykaz zmian:

– ruch pojazdów z kierunku Zabobrza (od ul. Wincentego Pola) do ulicy Wolności odbywać się będzie Al. Wojska Polskiego:  (na odcinku do Armii Krajowej) jako ruch dwukierunkowy. (na odcinku od Armii Krajowej do ul. Matejki) jako ruch jednokierunkowy z możliwością skrótu w ulicę Sudecką, ale tylko w lewo w kierunku Karpacza.

– Przywrócony zostaje ruch dwukierunkowy na ul. Okrzei (do ul. Pocztowej).

– Przywrócony zostaje ruch dwukierunkowy na całej długości ul. Klonowica.

– Wjazd w Al. Wojska Polskiego z ul. Nowowiejskiej będzie możliwy w obu kierunkach (w kierunku dworca PKP i w kier. Cieplic).

– Odcinek Al. Wojska Polskiego (od ul. Matejki do budynku nr 71 w kierunku ul. Grottgera) nadal będzie jako jednokierunkowy.

– Odcinek Al. Wojska Polskiego w kierunku Cieplic (od ul. Teatralnej do ul. Matejki) nadal będzie jako jednokierunkowy.

– Ruch pojazdów w kierunku Zabobrza od ulicy Wolności odbywał się będzie objazdem tj. w prawo ulicą Grottgera, w lewo ul. Chełmońskiego, w prawo ul. Sudecką, następnie w lewo ul. Staffa w lewo Nowowiejską i w prawo Wojska Polskiego.

– Na trasie objazdu obowiązuje ruch dwukierunkowy (z wyjątkiem ul. Grottgera i Chełmońskiego).

– Ulica Sudecka w kierunku centrum, zostaje całkowicie zamknięta na skrzyżowaniu z Aleją Wojska Polskiego – zalecany objazd od strony Karpacza Aleją Solidarności.

– Ulica Ptasia zamknięta od Alei Wojska Polskiego, dojazd tylko od ulicy Sudeckiej.

– Wyjazd z ul. Modrzejewskiej będzie możliwy na wprost, w kierunku ul. Teatralnej i lewo w Al. Wojska Polskiego w kierunku Cieplic.

– Dojazd do Al. Wojska Polskiego z ul. Matejki (od strony ul. Muzealnej) wyłącznie w lewo w kierunku Cieplic.

Opóźnienia z powodu COVID-19

Remont ulicy Wojska Polskiego miał zakończyć się w marcu. Prawdopodobnie zostanie jednak przesunięty, bowiem pracownicy wykonawcy pochorowali się na COVID-19. Przez jakiś czas prace stanęły. Dobra wiadomość jest taka, że w najbliższych dniach przewidywana jest ładna pogoda i może uda się nadgonić opóźnienia.

Z tego samego powodu przedłuży się – prawdopodobnie do kwietnia- remont ulicy Ogińskiego w Jeleniej Górze. Kiedy skończy się kwarantanna, pracownicy wznowią roboty drogowe.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.