Zdjęcia odbędą się 13 grudnia w Jeleniej Górze. Poszukiwani są panowie i panie w wieku 18-80 lat. To okazja dla każdego, kto chce przeżyć niesamowitą przygodę na planie filmowym oraz poczuć magię kina, wcielić się w postacie żołnierzy niemieckich, dygnitarzy i ludności cywilnej w czasach II wojny światowej. Duży fabularny film wojenny w koprodukcji polsko-brytyjskiej reżyseruje Jonathan Glazer, znany m.in. z filmów „Sexy Beast” z Benem Kingsleyem, „Pod skórą” ze Scarlett Johansson oraz „Narodziny” z Nicole Kidman.

Zgłoszenia chętnych do udziału w filmie przyjmowane są mejlowo. Z dopiskiem PARK zawierające imię i nazwisko, aktualne (ZROBIONE DZISIAJ) zdjęcie twarzy, zdjęcie sylwetki oraz nr telefonu należy wysłać na maila: adam@mkmstudiofilm.pl. Z wybranymi osobami organizatorzy będą kontaktować się telefonicznie.

Jonathan Glazer to Brytyjczyk, który urodził się w 1965 i jest znany z takich filmów, jak: Sexy Beast, Pod skórą, czy Narodzin. W 2001 roku zdobył nagrodę BIFA dla najlepszego reżysera i kilkukrotnie był nominowany w prestiżowych konkursach.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.