Zasadniczym elementem efektownej prezentacji jest wirtualny spacer po Dolinie Bobru, który przenosi uczestników w najciekawsze miejsca regionu. Do jego przygotowania wykorzystano najnowsze technologie cyfrowe: panoramy sferyczne oraz zdjęcia z lotu ptaka. Dzięki fotografii sferycznej wysokiej rozdzielczości odkryć można piękno doliny Bobru i jej atrakcji turystycznych. Wybrane lokalizacje i obiekty zostały także sfilmowane, a zjawiskowy przewodnik sudecki Gracjan Kielijański w krótkich filmach przybliża w barwny sposób ich walory i ciekawe dzieje.

Publikowane materiały przygotowane zostały w sposób umożliwiający korzystanie z nich także na urządzeniach o małych rozmiarach ekranów.

Weźcie udział w wirtualnych wycieczkach bez wychodzenia z domu, obejrzyjcie przewodniki filmowe opowiadające o dziejach najważniejszych zabytków doliny rzeki Bóbr. Wysłuchajcie przygotowanych audiobooków i dajcie się wciągnąć w wirtualną grywalizację dostosowaną do różnych grup wiekowych odbiorców – zachęcają twórcy nietuzinkowego spotkania ze skarbami kultury naszego regionu. 

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.