Z życia „Domu Seniora „Grześ”

Dom Seniora „Grześ” w Karpaczu rozbrzmiewał dzisiaj muzyką, śpiewem i tańcem. Dzień kobiet – dla pokolenia naszych babć ciągle w pamięci, obchodzony kawą, rajstopami i goździkami.

Dzisiaj było inaczej – tulipany, ciasto, kawa i występ zespołu „Szklarki” z Piechowic. W zabawie wzięli udział dostojni goście: przedstawiciele miasta Jelenia Góra i rady Powiatu Karkonoskiego p. Grażyna Pawlukiewicz-Rehlis, Ligia Jamer, przedstawiciele Rady Miasta Karpacz p. Irena Seweryn, i p. Małgorzata Hajndrych. Oczywiście nie zabrakło rodzin naszych mieszkańców. Zespół „Szklarki” porwał wszystkich do śpiewu i zakończyło się na wspólnych tańcach. Dzień był radosny i pełen wrażeń – Dla naszych mieszkańców bardzo ważne są spotkania z ludźmi, rodzinami. Czekają już na następne występy dzieci z przedszkola, szkoły, harcerzy, a obecnie coraz częściej zespołów muzyczno-wokalnych – mówi Lidia Łotocka

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim gościom za prezenty, za wspaniały koncert zespołu „Szklarki” z Piechowic. Do zobaczenia w maju!

Dom Seniora „Grześ”

Ul. Skłodowskiej-Curie 9

58-540 Karpacz

Tel: 693501452

607445996

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.